ZETO-RZESZÓW SP. Z O.O.
Rzeszów · NIP 813-033-57-72
Główna działalność przetargowa: Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne · Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia · Usługi instalowania (z wyjątkiem oprogramowania komputerowego)
Dane od 5 lutego 2025 do 5 września 2026
- Postępowania
- 41
- Wygrane postępowania
- 12
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa ZETO-RZESZÓW SP. Z O.O. i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Gmina Dydnia
- Najaktywniejszy region
- Podkarpackie
- Największa z ostatnich wygranych
- 649 803 złGmina Kamień
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Gmina Dydnia | 4 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co ZETO-RZESZÓW SP. Z O.O..
- E-TECH" JACEK SÓJKA SP.J.5 wspólnych postępowań · 1 wygrana część
- SM32 STUDIO SP. Z O.O.5 wspólnych postępowań · 0 wygranych części
- AWM TECHNOLOGY ANETA STARZYK5 wspólnych postępowań · 0 wygranych części
- ALLTECH" SP.J. ZDZISŁAW PAJĄK , ARTUR PAJĄK4 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- F.H.U.HORYZONT KRZYSZTOF LECH4 wspólne postępowania · 0 wygranych części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE nr D/2/02/2026/KPOPodkarpackieZobacz, z kim konkurował | ZAPYTANIE OFERTOWE nr D/2/02/2026/KPO | Mateo Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością | 1 marca 2026 |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z ZETO-RZESZÓW SP. Z O.O. w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często ZETO-RZESZÓW SP. Z O.O. wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 41
- Postępowania
- 12
- Wygrane
- 29.3%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Zakup komputerów stacjonarnych, laptopów, monitorów, urządzeń peryferyjnych, akcesoriów oraz oprogramowania z podziałem na 2 części.PodkarpackieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy ZETO-RZESZÓW SP. Z O.O. znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu