OPERATOR CHMURY KRAJOWEJ SP. Z O.O.
Warszawa · NIP 525-277-57-89
Główna działalność przetargowa: Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia · Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne · Usługi pocztowe i telekomunikacyjne
Dane od 1 kwietnia 2025 do 12 sierpnia 2026
- Postępowania
- 35
- Wygrane postępowania
- 17
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa OPERATOR CHMURY KRAJOWEJ SP. Z O.O. i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Pfr Portal Ppk Sp. Z O.O.
- Najaktywniejszy region
- Mazowieckie
- Największa z ostatnich wygranych
- 701,64 mln złCentrum Zakupów Dla Sądownictwa Instytucja Gospodarki Budżetowej
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Pfr Portal Ppk Sp. Z O.O. | 2 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co OPERATOR CHMURY KRAJOWEJ SP. Z O.O..
- A.P.N. PROMISE S.A. (ZADANIE NR 11)7 wspólnych postępowań · 2 wygrane części
- SOFTWAREONE POLSKA SP. Z O.O.6 wspólnych postępowań · 4 wygrane części
- MSCLOUD SP. Z O.O.5 wspólnych postępowań · 0 wygranych części
- P&P SOLUTIONS4 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- CRAYON POLAND SP. Z O.O.3 wspólne postępowania · 2 wygrane części
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE NR 6/2026 USŁUGI DOSTAWY I UTRZYMANIA CHMURY OBLICZENIOWEJ ORAZ PRZECHOWYWANIA DUŻYCH ZBIORÓW DANYCH NIEZBĘDNYCH DO REALIZACJI PROJEKTU ZONIFERO 2.0PodlaskieZobacz, z kim konkurował | ZAPYTANIE OFERTOWE NR 6/2026 | Zonifero S.A. |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z OPERATOR CHMURY KRAJOWEJ SP. Z O.O. w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często OPERATOR CHMURY KRAJOWEJ SP. Z O.O. wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 35
- Postępowania
- 17
- Wygrane
- 48.6%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Dostawa subskrypcji oprogramowania standardowego na okres 12 miesięcyMazowieckieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy OPERATOR CHMURY KRAJOWEJ SP. Z O.O. znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu