PODKARPACKI ZESPÓŁ PLACÓWEK WOJEWÓDZKICH W RZESZOWIE
Rzeszów · NIP 813-383-62-91
Główna działalność przetargowa: Usługi edukacyjne i szkoleniowe · Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego · Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
Dane od 1 kwietnia 2025 do 9 czerwca 2026
- Postępowania
- 39
- Wygrane postępowania
- 23
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa PODKARPACKI ZESPÓŁ PLACÓWEK WOJEWÓDZKICH W RZESZOWIE i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- „Innovo” Innowacje W Biznesie Sp. Z O.O.
- Najaktywniejszy region
- Podkarpackie
- Największa z ostatnich wygranych
- 22 400 zł„Innovo” Innowacje W Biznesie Sp. Z O.O.
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
![]() | 10 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co PODKARPACKI ZESPÓŁ PLACÓWEK WOJEWÓDZKICH W RZESZOWIE.
- STREFA ROZWOJU DANUTA RYNKIEWICZ6 wspólnych postępowań · 3 wygrane części
- EDUSCHOOL SP. Z O.O.6 wspólnych postępowań · 1 wygrana część
- BUSINESS TRAINING CENTER SP. Z O.O.5 wspólnych postępowań · 0 wygranych części
- BPR CONSULTING PAULINA RYDZ4 wspólne postępowania · 1 wygrana część
- STOWARZYSZENIE SYNERGIA3 wspólne postępowania · 2 wygrane części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE nr 42/2026/7.12 z dnia 01.06.2026r.„Nowa jakość kształcenia w Gminie Kamień”PodkarpackieZobacz, z kim konkurował | Uczeń o specjalnych potrzebach edukacyjnych w pra… | Instytut Kariery I Doradztwa Zawodowego Epikur Spółka Z O.O |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z PODKARPACKI ZESPÓŁ PLACÓWEK WOJEWÓDZKICH W RZESZOWIE w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często PODKARPACKI ZESPÓŁ PLACÓWEK WOJEWÓDZKICH W RZESZOWIE wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 39
- Postępowania
- 23
- Wygrane
- 59%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE nr 42/2026/7.12 z dnia 01.06.2026r.„Nowa jakość kształcenia w Gminie Kamień”PodkarpackieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy PODKARPACKI ZESPÓŁ PLACÓWEK WOJEWÓDZKICH W RZESZOWIE znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o PODKARPACKI ZESPÓŁ PLACÓWEK WOJEWÓDZKICH W RZESZOWIE
Ile przetargów wygrał PODKARPACKI ZESPÓŁ PLACÓWEK WOJEWÓDZKICH W RZESZOWIE?
PODKARPACKI ZESPÓŁ PLACÓWEK WOJEWÓDZKICH W RZESZOWIE wygrał 29 części w 39 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 632 800 zł. Oferty firmy wybrało 10 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 59%.
Jakie są opinie o PODKARPACKI ZESPÓŁ PLACÓWEK WOJEWÓDZKICH W RZESZOWIE?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 1 kwietnia 2025 do 9 czerwca 2026 firma złożyła oferty w 39 postępowaniach i wygrała 23. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt PODKARPACKI ZESPÓŁ PLACÓWEK WOJEWÓDZKICH W RZESZOWIE?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień PODKARPACKI ZESPÓŁ PLACÓWEK WOJEWÓDZKICH W RZESZOWIE to 22 400 zł – kontrakt udzielony przez „Innovo” Innowacje W Biznesie Sp. Z O.O..
W jakich branżach PODKARPACKI ZESPÓŁ PLACÓWEK WOJEWÓDZKICH W RZESZOWIE wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień PODKARPACKI ZESPÓŁ PLACÓWEK WOJEWÓDZKICH W RZESZOWIE wygrywa w branżach: Usługi edukacyjne i szkoleniowe, Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego, Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej, . To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.
