20/2026/7.12
Wyniki przetargu: ZAPYTANIE OFERTOWE nr 20/2026/7.12 z dnia 20.04.2026rNowa jakość kształcenia w Gminie Kamień
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie szkolenia „Wsparcie psychologiczne dla 7 nauczycieli 'Przeciwdziałanie wypaleniu zawodowemu'" dla Nauczycieli/Nauczycielek w ramach projektu partnerskiego pt. „Nowa jakość kształcenia w Gminie Kamień”, realizowanego przez Gminę Kamień w partnerstwie z Instytutem Kariery i Doradztwa Zawodowego „EPIKUR” Sp. z o.o., w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027, Priorytet 7 FEPK.07 Kapitał ludzki gotowy do zmian, Działanie FEPK.07.12 Szkolnictwo ogólne, na podstawie Umowy nr FEPK.07.12-IP.01-0068/23-00. Szkolenie odbywa się w formie on-line dla 1 grupy liczącej 7 osób.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraPodobne przetargi
Dopasowane na podstawie kodów CPV, przedmiotu zamówienia i lokalizacji.

