4/2026/7.12
Wyniki przetargu: ZAPYTANIE OFERTOWE nr 4/2026/7.12 z dnia 24.03.2026rNowa jakość kształcenia w Gminie Brzozów
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie szkolenia stacjonarnego pt. „Szanse, wyzwania, zagrożenia - wprowadzenie do problematyki bezpieczeństwa młodzieży online” dla Nauczycieli/Nauczycielek biorących udział w Projekcie partnerskim pt. „Nowa jakość kształcenia w Gminie Brzozów”. Szkolenie realizowane jest w ramach Priorytetu nr FEPK.07 „Kapitał ludzki gotowy do zmian” programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021–2027, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, Działanie FEPK.07.12 Szkolnictwo ogólne, na podstawie Umowy nr FEPK.07.12-IP.01-0069/23-00.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraPodobne przetargi
Dopasowane na podstawie kodów CPV, przedmiotu zamówienia i lokalizacji.
Realizacja usług społecznych w projekcie pn.:„Centrum Usług Społecznych w Gminie Przerośl”


Szkoły na piątkę w Gminie Bogdaniec
