3/2026/7.12
Wyniki przetargu: ZAPYTANIE OFERTOWE nr 3/2026/7.12 z dnia 24.03.2026rNowa jakość kształcenia w Gminie Brzozów
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie szkolenia pt. „Nowoczesne technologie w edukacji językowej i literackiej” dla 5 Nauczycieli/Nauczycielek biorących udział w Projekcie partnerskim pt. „Nowa jakość kształcenia w Gminie Brzozów” w ramach Priorytetu nr FEPK.07 „Kapitał ludzki gotowy do zmian” programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021–2027, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, Działanie FEPK.07.12 Szkolnictwo ogólne, na podstawie Umowy nr FEPK.07.12-IP.01-0069/23-00. Cel szkolenia: nabycie umiejętności wykorzystania nowoczesnych technologii w edukacji.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraPodobne przetargi
Dopasowane na podstawie kodów CPV, przedmiotu zamówienia i lokalizacji.


