INSTYTUT BADAŃ NAD DEMOKRACJĄ SP. Z O.O.
Główna działalność przetargowa: Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Dane od 1 marca 2026 do 16 kwietnia 2026
- Postępowania
- 3
- Wygrane postępowania
- 2
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa INSTYTUT BADAŃ NAD DEMOKRACJĄ SP. Z O.O. i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Instytut Kariery I Doradztwa Zawodowego Epikur Spółka Z O.O
- Najaktywniejszy region
- Podkarpackie
- Największa z ostatnich wygranych
- 1181 złInstytut Kariery I Doradztwa Zawodowego Epikur Spółka Z O.O
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Instytut Kariery I Doradztwa Zawodowego Epikur Spółka Z O.O | 3 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co INSTYTUT BADAŃ NAD DEMOKRACJĄ SP. Z O.O..
- INSTYTUCJA LEVEL UP SP. Z O.O.2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W RZESZOWIE1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- MEDICAL POLAND SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- PODKARPACKI ZESPÓŁ PLACÓWEK WOJEWÓDZKICH W RZESZOWIE1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- CENTRUM USŁUG DYDAKTYCZNYCH SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE nr 16/2026/7.12 z dnia 08.04.2026rNowa jakość kształcenia w Gminie KamieńPodkarpackieZobacz, z kim konkurował | LOGORYTMIKA W PRACY NAUCZYCIELA, RYTMIKA W EDUKACJI PRZEDSZKOLNEJ I WCZESNOSZKOLNEJ | Instytut Kariery I Doradztwa Zawodowego Epikur Spółka Z O.O |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z INSTYTUT BADAŃ NAD DEMOKRACJĄ SP. Z O.O. w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często INSTYTUT BADAŃ NAD DEMOKRACJĄ SP. Z O.O. wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 3
- Postępowania
- 2
- Wygrane
- 66.7%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE nr 16/2026/7.12 z dnia 08.04.2026rNowa jakość kształcenia w Gminie KamieńPodkarpackieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy INSTYTUT BADAŃ NAD DEMOKRACJĄ SP. Z O.O. znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o INSTYTUT BADAŃ NAD DEMOKRACJĄ SP. Z O.O.
Ile przetargów wygrał INSTYTUT BADAŃ NAD DEMOKRACJĄ SP. Z O.O.?
INSTYTUT BADAŃ NAD DEMOKRACJĄ SP. Z O.O. wygrał 3 części w 3 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 2362 zł. Oferty firmy wybrało 1 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 66.7%.
Jakie są opinie o INSTYTUT BADAŃ NAD DEMOKRACJĄ SP. Z O.O.?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 1 marca 2026 do 16 kwietnia 2026 firma złożyła oferty w 3 postępowaniach i wygrała 2. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt INSTYTUT BADAŃ NAD DEMOKRACJĄ SP. Z O.O.?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień INSTYTUT BADAŃ NAD DEMOKRACJĄ SP. Z O.O. to 1181 zł – kontrakt udzielony przez Instytut Kariery I Doradztwa Zawodowego Epikur Spółka Z O.O.
W jakich branżach INSTYTUT BADAŃ NAD DEMOKRACJĄ SP. Z O.O. wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień INSTYTUT BADAŃ NAD DEMOKRACJĄ SP. Z O.O. wygrywa w branżach: Usługi edukacyjne i szkoleniowe. To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.
Dla jakich zamawiających pracuje INSTYTUT BADAŃ NAD DEMOKRACJĄ SP. Z O.O.?
Wśród instytucji, które najczęściej wybierają oferty INSTYTUT BADAŃ NAD DEMOKRACJĄ SP. Z O.O., znajdują się m.in. Instytut Kariery I Doradztwa Zawodowego Epikur Spółka Z O.O. Zobacz ich profile, aby sprawdzić, kto jeszcze rywalizuje o te zamówienia.