ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W RZESZOWIE
Rzeszów · NIP 813-026-81-94
Główna działalność przetargowa: Usługi edukacyjne i szkoleniowe · Maszyny przemysłowe · Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego
Dane od 1 marca 2025 do 19 lipca 2026
- Postępowania
- 36
- Wygrane postępowania
- 17
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W RZESZOWIE i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Ośrodek Promowania I Wspierania Przedsiębiorczości Rolnej
- Najaktywniejszy region
- Podkarpackie
- Największa z ostatnich wygranych
- 64 800 złZespół Szkół Zawodowych Im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Ośrodek Promowania I Wspierania Przedsiębiorczości Rolnej | 6 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W RZESZOWIE.
- ART COLOR MODELS JOLANTA KUCHARZYK8 wspólnych postępowań · 8 wygranych części
- MAREK FUDALI CENTRUM SZKOLENIOWE PIĘKNO I SUKCES7 wspólnych postępowań · 4 wygrane części
- DAMIAN MAZUR PROWADZĄCY DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ POD NAZWĄ: DAMIAN MAZUR DM SYSTEM,6 wspólnych postępowań · 19 wygranych części
- FLISTAL ADRIAN FLIS5 wspólnych postępowań · 5 wygranych części
- CENTRUM SZKOLENIOWE OMEGA ŁUKASZ DYBAŁA5 wspólnych postępowań · 2 wygrane części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT SZKOLENIOWYCH NA ORGANIZACJĘ SZKOLENIA pn.: ,, Spawanie podstawowe metodą TIG 141”PodkarpackieZobacz, z kim konkurował | — | Powiatowy Urząd Pracy |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W RZESZOWIE w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W RZESZOWIE wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 36
- Postępowania
- 17
- Wygrane
- 47.2%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT SZKOLENIOWYCH NA ORGANIZACJĘ SZKOLENIA pn.: ,, Spawanie podstawowe metodą TIG 141”PodkarpackieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W RZESZOWIE znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W RZESZOWIE
Ile przetargów wygrał ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W RZESZOWIE?
ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W RZESZOWIE wygrał 29 części w 36 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 426 070 zł. Oferty firmy wybrało 12 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 47.2%.
Jakie są opinie o ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W RZESZOWIE?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 1 marca 2025 do 19 lipca 2026 firma złożyła oferty w 36 postępowaniach i wygrała 17. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W RZESZOWIE?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W RZESZOWIE to 64 800 zł – kontrakt udzielony przez Zespół Szkół Zawodowych Im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego.
W jakich branżach ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W RZESZOWIE wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W RZESZOWIE wygrywa w branżach: Usługi edukacyjne i szkoleniowe, Maszyny przemysłowe, Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego, Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała, . To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.
