2/2026/7.12
Wyniki przetargu: ZAPYTANIE OFERTOWE nr 2/2026/7.12 z dnia 23.02.2026rNowa jakość kształcenia w Gminie Kamień
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie szkolenia pt. „Nauczanie robotyki w szkole” dla 2 Nauczycieli/Nauczycielek w ramach projektu „Nowa jakość kształcenia w Gminie Kamień”, realizowanego przez Gminę Kamień w partnerstwie z Instytutem Kariery i Doradztwa Zawodowego „EPIKUR” Sp. z o.o. Celem kursu doskonalącego jest usystematyzowanie wiedzy objętej programem kursu oraz nabycie umiejętności nauczania robotyki w szkole. Szkolenie odbywa się w formie on-line, z nieograniczonym dostępem do materiałów i quizów przez 3 miesiące od dnia zalogowania, równoważąc 35 godzin szkolenia stacjonarnego.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraPodobne przetargi
Dopasowane na podstawie kodów CPV, przedmiotu zamówienia i lokalizacji.
ZAK/2026/001880 Zakup ładowacza czołowego do ciągnika New Holland TM125 i montaż
Budowa przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie gminy Laskowa
