BIURO TURYSTYCZNO-HANDLOWE EID-POL EWA KONARZEWSKA DARIUSZ KONARZEWSKI S.C.
Gdańsk · NIP 583-288-37-68
Główna działalność przetargowa: Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)
Dane od 28 stycznia 2026 do 22 kwietnia 2026
- Postępowania
- 3
- Wygrane postępowania
- 1
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa BIURO TURYSTYCZNO-HANDLOWE EID-POL EWA KONARZEWSKA DARIUSZ KONARZEWSKI S.C. i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Fundacja Pozytywne Inicjatywy
- Najaktywniejszy region
- Pomorskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 69 200 złGmina Pruszcz Gdański
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Fundacja Pozytywne Inicjatywy | 5 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co BIURO TURYSTYCZNO-HANDLOWE EID-POL EWA KONARZEWSKA DARIUSZ KONARZEWSKI S.C..
- BUS TRANSPORT OLESZEK TOMASZ2 wspólne postępowania · 2 wygrane części
- BIURO TURYSTYCZNE SKAUT TOUR SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- COUNTRY TRAVEL MAŁGORZATA FIRLEJCZYK1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- AGENCJA EVENTOWO-REKLAMOWA ANANAS1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ GDAŃSK SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE z dnia 14.04.2026 dotyczące usług transportowych na przewóz dzieci wraz z opiekunami z placówki przedszkolnej Publicznego Pozytywnego Przedszkola nr 14 w ramach projektu nr FEPM.05.07-IZ.00-0062/23, pn. „Nowe Publiczne Pozytywne Przedszkole w Gdańsku oraz rozwój Pozytywnego Przedszkola na ul. Chałubińskiego” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.PomorskieZobacz, z kim konkurował | Usł transportowa na przewóz dzieci w dniu 08.05.20…, Usł transportowa na przewóz dzieci w dniu 14.05.20…, Usł transportowa na przewóz dzieci w dniu 20.05.20… |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z BIURO TURYSTYCZNO-HANDLOWE EID-POL EWA KONARZEWSKA DARIUSZ KONARZEWSKI S.C. w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często BIURO TURYSTYCZNO-HANDLOWE EID-POL EWA KONARZEWSKA DARIUSZ KONARZEWSKI S.C. wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 3
- Postępowania
- 1
- Wygrane
- 33.3%
- Skuteczność
Nie przegap, gdy BIURO TURYSTYCZNO-HANDLOWE EID-POL EWA KONARZEWSKA DARIUSZ KONARZEWSKI S.C. znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o BIURO TURYSTYCZNO-HANDLOWE EID-POL EWA KONARZEWSKA DARIUSZ KONARZEWSKI S.C.
Ile przetargów wygrał BIURO TURYSTYCZNO-HANDLOWE EID-POL EWA KONARZEWSKA DARIUSZ KONARZEWSKI S.C.?
BIURO TURYSTYCZNO-HANDLOWE EID-POL EWA KONARZEWSKA DARIUSZ KONARZEWSKI S.C. wygrał 5 części w 3 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 9180 zł. Oferty firmy wybrało 1 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 33.3%.
Jakie są opinie o BIURO TURYSTYCZNO-HANDLOWE EID-POL EWA KONARZEWSKA DARIUSZ KONARZEWSKI S.C.?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 28 stycznia 2026 do 22 kwietnia 2026 firma złożyła oferty w 3 postępowaniach i wygrała 1. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt BIURO TURYSTYCZNO-HANDLOWE EID-POL EWA KONARZEWSKA DARIUSZ KONARZEWSKI S.C.?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień BIURO TURYSTYCZNO-HANDLOWE EID-POL EWA KONARZEWSKA DARIUSZ KONARZEWSKI S.C. to 69 200 zł – kontrakt udzielony przez Gmina Pruszcz Gdański.
W jakich branżach BIURO TURYSTYCZNO-HANDLOWE EID-POL EWA KONARZEWSKA DARIUSZ KONARZEWSKI S.C. wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień BIURO TURYSTYCZNO-HANDLOWE EID-POL EWA KONARZEWSKA DARIUSZ KONARZEWSKI S.C. wygrywa w branżach: Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów). To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.