BIURO TURYSTYCZNE SKAUT TOUR SP. Z O.O.
Łódź · NIP 725-232-09-14
Główna działalność przetargowa: Usługi dodatkowe i pomocnicze w zakresie transportu, usługi biur podróży · Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego · Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)
Dane od 10 lutego 2025 do 1 września 2026
- Postępowania
- 133
- Wygrane postępowania
- 73
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa BIURO TURYSTYCZNE SKAUT TOUR SP. Z O.O. i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Fundacja "Krzyżowa" Dla Porozumienia Europejskiego
- Najaktywniejszy region
- Dolnośląskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 494 397 złGmina Długołęka
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
![]() | 45 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co BIURO TURYSTYCZNE SKAUT TOUR SP. Z O.O..
- MAGDALENA SIŚKIEWICZ NEW CHALLENGE99 wspólnych postępowań · 5 wygranych części
- COUNTRY TRAVEL MAŁGORZATA FIRLEJCZYK83 wspólne postępowania · 12 wygranych części
- AGENCJA EVENTOWO-REKLAMOWA ANANAS54 wspólne postępowania · 2 wygrane części
- SUN & MORE SP. Z O.O.48 wspólnych postępowań · 6 wygranych części
- BIURO USŁUG TURYSTYCZNYCH RENATA WOJCIESZYŃSKA47 wspólnych postępowań · 16 wygranych części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Usługa organizacji i realizacji wyjazdów dla uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół nr 18 we Wrocławiu do Szklarskiej Poręby - w podziale na 3 częściDolnośląskieZobacz, z kim konkurował | Zadanie 1, Zadanie 2 | Zespół Szkół Nr 18 |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z BIURO TURYSTYCZNE SKAUT TOUR SP. Z O.O. w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często BIURO TURYSTYCZNE SKAUT TOUR SP. Z O.O. wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 133
- Postępowania
- 73
- Wygrane
- 54.9%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Przedmiotem zamówienia jest organizacja 3-dniowej wycieczki do Krakowa dla uczniów z II Liceum Ogólnokształcącego w Dzierżoniowie w dn. 05-07.10.2026 r.Zapytanie ofertowe 03/08/2026/LODolnośląskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy BIURO TURYSTYCZNE SKAUT TOUR SP. Z O.O. znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o BIURO TURYSTYCZNE SKAUT TOUR SP. Z O.O.
Ile przetargów wygrał BIURO TURYSTYCZNE SKAUT TOUR SP. Z O.O.?
BIURO TURYSTYCZNE SKAUT TOUR SP. Z O.O. wygrał 111 części w 133 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 4,99 mln zł. Oferty firmy wybrało 20 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 54.9%.
Jakie są opinie o BIURO TURYSTYCZNE SKAUT TOUR SP. Z O.O.?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 10 lutego 2025 do 1 września 2026 firma złożyła oferty w 133 postępowaniach i wygrała 73. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt BIURO TURYSTYCZNE SKAUT TOUR SP. Z O.O.?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień BIURO TURYSTYCZNE SKAUT TOUR SP. Z O.O. to 494 397 zł – kontrakt udzielony przez Gmina Długołęka.
W jakich branżach BIURO TURYSTYCZNE SKAUT TOUR SP. Z O.O. wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień BIURO TURYSTYCZNE SKAUT TOUR SP. Z O.O. wygrywa w branżach: Usługi dodatkowe i pomocnicze w zakresie transportu, usługi biur podróży, Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego, Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów), Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe, . To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.


