Wyniki przetargu: ZAPYTANIE OFERTOWE z dnia 08.10.2025 r. dotyczące usługi transportowej na przewóz dzieci z placówki przedszkolnej Publicznego Pozytywnego Przedszkola nr 14 w ramach projektu nr FEPM.05.07-IZ.00-0062/2...
Opis zamówienia
ZAPYTANIE OFERTOWE z dnia 08.10.2025 r. dotyczące usługi transportowej na przewóz dzieci z placówki przedszkolnej Publicznego Pozytywnego Przedszkola nr 14 w ramach projektu nr FEPM.05.07-IZ.00-0062/23, pn. „Nowe Publiczne Pozytywne Przedszkole w Gdańsku oraz rozwój Pozytywnego Przedszkola na ul. Chałubińskiego” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.Opis przedmiotu zamówienia1)Przejazd dotyczy max. 161 dzieci i max. 19 opiekunów.2)Usługa świadczona będzie w dniu 19 listopada 2025 r., w godzinach od 8:00 do 14:00, w ilości dwóch kursów (dojazd i powrót) dla grup
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 17 października 2025
- Data publikacji
- 8 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego