2026-648-273270
Wyniki przetargu: ZAPYTANIE OFERTOWE z dnia 14.04.2026 dotyczące usług transportowych na przewóz dzieci wraz z opiekunami z placówki przedszkolnej Publicznego Pozytywnego Przedszkola nr 14 w ramach projektu nr FEPM.05....
Opis zamówienia
Przetarg skladajacy sie z 7 czesci: Część 1: Usł transportowa na przewóz dzieci w dniu 08.05.2026 Opis Przedmiotu Zamówienia Usługa transportowa polega na przewozie dzieci w wieku przedszkolnym wraz z opiekunami z Publicznego Pozytywnego Przedszkola nr 14 w Gdańsku (ul. Pastelowa 31) do Parku Zagroda Kociewska (ul. Skarszewska 8, 83-209 Godziszewo) i z powrotem. Wyjazd zaplanowano o godzinie 9:00, powrót o godzinie 14:00. Maksymalna liczba osób: 24 dzieci plus 4 opiekunów. Realizacja usługi odbędzie się w dniu 08.05.2026. Wymagania wobec Wykonawcy - Posiadanie aktualnej licencji na przewóz osób. - Dysponowanie odpowiednim potencjałem technicznym zgodnie z wymogami zapytania ofertowego.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraPodobne przetargi
Dopasowane na podstawie kodów CPV, przedmiotu zamówienia i lokalizacji.
Dowóz uczniów do szkół i przedszkola na terenie Gminy Lubochniaw roku szkolnym 2026/2027

56/2026 Lampa do projektora EPSON EB-530

RFI- Autobusowa komunikacja zastępcza na odcinku Pisz-Ełk w dn. 02.10-08.10/2026


Usługa AP - (760752)Poznań - Koszalin - przewóz przesyłek paletowych
