T-MOBILE POLSKA S.A.
Warszawa · NIP 526-104-05-67
Główna działalność przetargowa: Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia · Sprzęt radiowy, telewizyjny, komunikacyjny, telekomunikacyjny i podobny · Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
Dane od 20 stycznia 2025 do 5 września 2026
- Postępowania
- 126
- Wygrane postępowania
- 53
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa T-MOBILE POLSKA S.A. i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Komenda Stołeczna Policji
- Najaktywniejszy region
- Mazowieckie
- Największa z ostatnich wygranych
- 2,64 mln złAkademia Górniczo - Hutnicza Im. Stanisława Staszica W Krakowie,
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
![]() | 6 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co T-MOBILE POLSKA S.A..
- ORANGE POLSKA S.A.59 wspólnych postępowań · 32 wygrane części
- 3POLKOMTEL SP. Z O.O.37 wspólnych postępowań · 17 wygranych części
- P4 SP. Z O.O.19 wspólnych postępowań · 7 wygranych części
- NETIA” S.A.18 wspólnych postępowań · 3 wygrane części
- TELESTRADA S.A.18 wspólnych postępowań · 2 wygrane części
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Usługa transmisji w sieci SD-WAN pomiędzy lokalizacjami, połączenie użytkowników, rozbudowa instalacji PGK „SANIKOM” w Lubawce.Zobacz, z kim konkurował | — | Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej "Sanikom" Sp. Z O.O. |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z T-MOBILE POLSKA S.A. w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często T-MOBILE POLSKA S.A. wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 126
- Postępowania
- 53
- Wygrane
- 42.1%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Zaproszenie do złożenia oferty cenowej na świadczenie usług teleinformatycznych przy wykorzystaniu kart SIM przeznaczonych do montażu w modułach GSM syren elektronicznychKujawsko-pomorskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy T-MOBILE POLSKA S.A. znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu