ORANGE POLSKA S.A.
Warszawa · NIP 526-025-09-95
Główna działalność przetargowa: Usługi pocztowe i telekomunikacyjne · Sprzęt radiowy, telewizyjny, komunikacyjny, telekomunikacyjny i podobny · Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
Dane od 15 stycznia 2025 do 5 września 2026
- Postępowania
- 476
- Wygrane postępowania
- 305
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa ORANGE POLSKA S.A. i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Komenda Wojewódzka Policji We Wrocławiu
- Najaktywniejszy region
- Mazowieckie
- Największa z ostatnich wygranych
- 1,59 mln złRządowa Agencja Rezerw Strategicznych
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
![]() | 25 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co ORANGE POLSKA S.A..
- 3POLKOMTEL SP. Z O.O.77 wspólnych postępowań · 45 wygranych części
- T-MOBILE POLSKA S.A.59 wspólnych postępowań · 16 wygranych części
- P4 SP. Z O.O.45 wspólnych postępowań · 10 wygranych części
- TELESTRADA S.A.44 wspólne postępowania · 1 wygrana część
- NETIA” S.A.32 wspólne postępowania · 43 wygrane części
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Monitoring pożarowy obiektów PAŻPMazowieckieZobacz, z kim konkurował | — | Polska Agencja Żeglugi Powietrznej | 5 września 2026 | |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z ORANGE POLSKA S.A. w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często ORANGE POLSKA S.A. wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 476
- Postępowania
- 305
- Wygrane
- 64.1%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Zaproszenie do złożenia oferty cenowej na świadczenie usług teleinformatycznych przy wykorzystaniu kart SIM przeznaczonych do montażu w modułach GSM syren elektronicznychKujawsko-pomorskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy ORANGE POLSKA S.A. znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu