IWONA BODZIONY GABINET PSYCHOLOGICZNY
Nowy Sącz · NIP 734-177-58-23
Główna działalność przetargowa: Usługi edukacyjne i szkoleniowe · Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
Dane od 10 marca 2025 do 19 sierpnia 2026
- Postępowania
- 8
- Wygrane postępowania
- 6
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa IWONA BODZIONY GABINET PSYCHOLOGICZNY i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Krakowskie Stowarzyszenie Terapeutów Uzaleznień
- Najaktywniejszy region
- Małopolskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 3000 złSzpital Kliniczny Im. Dr. J. Babińskiego Spzoz W Krakowie
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
| 7 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co IWONA BODZIONY GABINET PSYCHOLOGICZNY.
- PSYCHOTERAPIA UZALEŻNIEŃ JACEK WYSOWSKI3 wspólne postępowania · 8 wygranych części
- PRYWATNA PRAKTYKA PSYCHOLOGICZNA AGNIESZKA KOLANO3 wspólne postępowania · 6 wygranych części
- PRACOWNIA PSYCHOTERAPII AGNIESZKA DUDA3 wspólne postępowania · 2 wygrane części
- PRAKTYKA PSYCHOLOGICZNO-PSYCHOTERAPEUTYCZNA ALICJA STOJEK3 wspólne postępowania · 2 wygrane części
- AGNIESZKA LITWA-JANOWSKA PRAKTYKA PSYCHOTERAPII3 wspólne postępowania · 2 wygrane części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| 15/2026 - Poprowadzenie wykładów w zakresie szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie psychoterapii uzależnień - Moduł II - Podstawy wiedzy psychologicznej dla specjalisty psychoterapii uzależnień, 1. Kurs specjalizacyjny: - „Teorie i mechanizmy psychologiczne wyjaśniające zaburzenia używania substancji i kontroli impulsów oraz zaburzeń uzależniających”MałopolskieZobacz, z kim konkurował | Zapytanie ofertowe 15/2026 |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z IWONA BODZIONY GABINET PSYCHOLOGICZNY w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często IWONA BODZIONY GABINET PSYCHOLOGICZNY wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 8
- Postępowania
- 6
- Wygrane
- 75%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| 23/2026 - Przeprowadzenie zajęć superwizyjnych dla dwóch grup uczestników szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie psychoterapii uzależnień (Modułu X Superwizja, 2. Kurs specjalizacyjny: „Superwizja procesu psychoterapeutycznego”)MałopolskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy IWONA BODZIONY GABINET PSYCHOLOGICZNY znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu