PRYWATNA PRAKTYKA PSYCHOLOGICZNA AGNIESZKA KOLANO
Gliwice · NIP 631-154-86-25
Główna działalność przetargowa: Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej · Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Dane od 10 marca 2025 do 6 maja 2026
- Postępowania
- 6
- Wygrane postępowania
- 3
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa PRYWATNA PRAKTYKA PSYCHOLOGICZNA AGNIESZKA KOLANO i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Szpital Kliniczny Im. Dr. J. Babińskiego Spzoz W Krakowie
- Najaktywniejszy region
- Małopolskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 10 500 złSzpital Kliniczny Im. Dr. J. Babińskiego Spzoz W Krakowie
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
![]() | 3 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co PRYWATNA PRAKTYKA PSYCHOLOGICZNA AGNIESZKA KOLANO.
- PSYCHOTERAPIA UZALEŻNIEŃ JACEK WYSOWSKI3 wspólne postępowania · 8 wygranych części
- IWONA BODZIONY GABINET PSYCHOLOGICZNY3 wspólne postępowania · 2 wygrane części
- AGNIESZKA LITWA-JANOWSKA PRAKTYKA PSYCHOTERAPII3 wspólne postępowania · 2 wygrane części
- PRAKTYKA PSYCHOLOGICZNO-PSYCHOTERAPEUTYCZNA ALICJA STOJEK3 wspólne postępowania · 2 wygrane części
- KRZYSZTOF GĄSIOR3 wspólne postępowania · 2 wygrane części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE nr 21K/2026 dotyczące pełnienia funkcji Kierownika SpecjalizacjiŁódzkieZobacz, z kim konkurował | Pełnienie funkcji Kierownika Specjalizacji | Fundacja Promocji Zdrowia Psychicznegoi I Somatycznego Vis Salutis |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z PRYWATNA PRAKTYKA PSYCHOLOGICZNA AGNIESZKA KOLANO w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często PRYWATNA PRAKTYKA PSYCHOLOGICZNA AGNIESZKA KOLANO wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 6
- Postępowania
- 3
- Wygrane
- 50%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE nr 18/2026 dotyczące przeprowadzenia zajęć dydaktycznychMODUŁ III: Psychoterapia osób uzależnionych i członków ich rodzin2. Kurs specjalizacyjny: „Psychoterapia osób uzależnionych - diagnoza i proces psychoterapeutyczny”ŁódzkieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy PRYWATNA PRAKTYKA PSYCHOLOGICZNA AGNIESZKA KOLANO znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o PRYWATNA PRAKTYKA PSYCHOLOGICZNA AGNIESZKA KOLANO
Ile przetargów wygrał PRYWATNA PRAKTYKA PSYCHOLOGICZNA AGNIESZKA KOLANO?
PRYWATNA PRAKTYKA PSYCHOLOGICZNA AGNIESZKA KOLANO wygrał 7 części w 6 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 21 000 zł. Oferty firmy wybrało 3 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 50%.
Jakie są opinie o PRYWATNA PRAKTYKA PSYCHOLOGICZNA AGNIESZKA KOLANO?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 10 marca 2025 do 6 maja 2026 firma złożyła oferty w 6 postępowaniach i wygrała 3. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt PRYWATNA PRAKTYKA PSYCHOLOGICZNA AGNIESZKA KOLANO?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień PRYWATNA PRAKTYKA PSYCHOLOGICZNA AGNIESZKA KOLANO to 10 500 zł – kontrakt udzielony przez Szpital Kliniczny Im. Dr. J. Babińskiego Spzoz W Krakowie.
W jakich branżach PRYWATNA PRAKTYKA PSYCHOLOGICZNA AGNIESZKA KOLANO wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień PRYWATNA PRAKTYKA PSYCHOLOGICZNA AGNIESZKA KOLANO wygrywa w branżach: Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej, Usługi edukacyjne i szkoleniowe. To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.


