15/2026
Wyniki przetargu: 15/2026 - Poprowadzenie wykładów w zakresie szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie psychoterapii uzależnień - Moduł II - Podstawy wiedzy psychologicznej dla specjalisty psychoterapii uzależnień, 1....
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest poprowadzenie wykładów w ramach Modułu II - Podstawy wiedzy psychologicznej dla specjalisty psychoterapii uzależnień, w szczególności kursu specjalizacyjnego „Teorie i mechanizmy psychologiczne wyjaśniające zaburzenia używania substancji i kontroli impulsów oraz zaburzeń uzależniających”. Zajęcia realizowane są w Krakowskim Stowarzyszeniu Terapeutów Uzależnień w ramach projektu FERS.01.13-IP.07-0022/25 „KSTU-doskonalenie zawodowe z zakresu leczenia uzależnień”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus. Termin realizacji zamówienia: 15.05.2026 r. Zakres prowadzonych zajęć - 5 h wykładu - 16.05.2026 r.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraPodobne przetargi
Dopasowane na podstawie kodów CPV, przedmiotu zamówienia i lokalizacji.
Zapytanie ofertowe nr .04/2026
