PRACOWNIA PSYCHOTERAPII AGNIESZKA DUDA
Kraków · NIP 696-171-09-93
Główna działalność przetargowa: Usługi edukacyjne i szkoleniowe · Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
Dane od 10 marca 2025 do 3 września 2026
- Postępowania
- 7
- Wygrane postępowania
- 5
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa PRACOWNIA PSYCHOTERAPII AGNIESZKA DUDA i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Krakowskie Stowarzyszenie Terapeutów Uzaleznień
- Najaktywniejszy region
- Małopolskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 6000 złSzpital Kliniczny Im. Dr. J. Babińskiego Spzoz W Krakowie
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
| 4 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co PRACOWNIA PSYCHOTERAPII AGNIESZKA DUDA.
- IWONA BODZIONY GABINET PSYCHOLOGICZNY3 wspólne postępowania · 2 wygrane części
- PSYCHOTERAPIA UZALEŻNIEŃ JACEK WYSOWSKI2 wspólne postępowania · 8 wygranych części
- PRZEMYSŁAW SIKORA CENTRUM SPECJALISTYCZNEJ DIAGNOZY I TERAPII2 wspólne postępowania · 6 wygranych części
- PRYWATNA PRAKTYKA PSYCHOLOGICZNA AGNIESZKA KOLANO2 wspólne postępowania · 6 wygranych części
- KRZYSZTOF GĄSIOR2 wspólne postępowania · 2 wygrane części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| 8/2026 - Moduł III - Psychoterapia osób uzależnionych i członków ich rodzin, 3. Kurs specjalizacyjny: „Psychoterapia grupowa w pracy z osobami uzależnionymi” - wykładMałopolskieZobacz, z kim konkurował | Zapytanie ofertowe nr 8/2026 | Krakowskie Stowarzyszenie Terapeutów Uzaleznień |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z PRACOWNIA PSYCHOTERAPII AGNIESZKA DUDA w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często PRACOWNIA PSYCHOTERAPII AGNIESZKA DUDA wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 7
- Postępowania
- 5
- Wygrane
- 71.4%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| 24/2026 - Przeprowadzenie zajęć superwizyjnych dla jednej grupy uczestników szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie psychoterapii uzależnień (Modułu X Superwizja, 2. Kurs specjalizacyjny: „Superwizja procesu psychoterapeutycznego”)MałopolskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy PRACOWNIA PSYCHOTERAPII AGNIESZKA DUDA znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o PRACOWNIA PSYCHOTERAPII AGNIESZKA DUDA
Ile przetargów wygrał PRACOWNIA PSYCHOTERAPII AGNIESZKA DUDA?
PRACOWNIA PSYCHOTERAPII AGNIESZKA DUDA wygrał 6 części w 7 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 12 000 zł. Oferty firmy wybrało 3 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 71.4%.
Jakie są opinie o PRACOWNIA PSYCHOTERAPII AGNIESZKA DUDA?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 10 marca 2025 do 3 września 2026 firma złożyła oferty w 7 postępowaniach i wygrała 5. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt PRACOWNIA PSYCHOTERAPII AGNIESZKA DUDA?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień PRACOWNIA PSYCHOTERAPII AGNIESZKA DUDA to 6000 zł – kontrakt udzielony przez Szpital Kliniczny Im. Dr. J. Babińskiego Spzoz W Krakowie.
W jakich branżach PRACOWNIA PSYCHOTERAPII AGNIESZKA DUDA wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień PRACOWNIA PSYCHOTERAPII AGNIESZKA DUDA wygrywa w branżach: Usługi edukacyjne i szkoleniowe, Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej. To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.
Dla jakich zamawiających pracuje PRACOWNIA PSYCHOTERAPII AGNIESZKA DUDA?
Wśród instytucji, które najczęściej wybierają oferty PRACOWNIA PSYCHOTERAPII AGNIESZKA DUDA, znajdują się m.in. Krakowskie Stowarzyszenie Terapeutów Uzaleznień, , . Zobacz ich profile, aby sprawdzić, kto jeszcze rywalizuje o te zamówienia.

