GIDSOFT" INFORMATYKA DLA FIRM S.C. PIOTR GRUCHLIK
Krosno · NIP 684-263-77-12
Główna działalność przetargowa: Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne · Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące · Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
Dane od 16 września 2025 do 22 sierpnia 2026
- Postępowania
- 7
- Wygrane postępowania
- 5
z ofertą tej firmy
Profil konkurenta
U kogo wygrywa GIDSOFT" INFORMATYKA DLA FIRM S.C. PIOTR GRUCHLIK i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Muzeum Podkarpackie W Krośnie
- Najaktywniejszy region
- Podkarpackie
- Największa z ostatnich wygranych
- 413 342 złMuzeum Podkarpackie W Krośnie
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
![]() | 3 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co GIDSOFT" INFORMATYKA DLA FIRM S.C. PIOTR GRUCHLIK.
- DKS" SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- EXNIT SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- KORELACJA SYSTEMY INFORMATYCZNE SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- DATA EXPERTS SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- ZONEO OLEKSIEWICZ S.K.A.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERTPodkarpackieZobacz, z kim konkurował | — | Gmina Rymanów | 22 sierpnia 2026 | |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z GIDSOFT" INFORMATYKA DLA FIRM S.C. PIOTR GRUCHLIK w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często GIDSOFT" INFORMATYKA DLA FIRM S.C. PIOTR GRUCHLIK wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 7
- Postępowania
- 5
- Wygrane
- 71.4%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERTPodkarpackieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy GIDSOFT" INFORMATYKA DLA FIRM S.C. PIOTR GRUCHLIK znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o GIDSOFT" INFORMATYKA DLA FIRM S.C. PIOTR GRUCHLIK
Ile przetargów wygrał GIDSOFT" INFORMATYKA DLA FIRM S.C. PIOTR GRUCHLIK?
GIDSOFT" INFORMATYKA DLA FIRM S.C. PIOTR GRUCHLIK wygrał 5 części w 7 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 608 820 zł. Oferty firmy wybrało 3 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 71.4%.
Jakie są opinie o GIDSOFT" INFORMATYKA DLA FIRM S.C. PIOTR GRUCHLIK?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 16 września 2025 do 22 sierpnia 2026 firma złożyła oferty w 7 postępowaniach i wygrała 5. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt GIDSOFT" INFORMATYKA DLA FIRM S.C. PIOTR GRUCHLIK?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień GIDSOFT" INFORMATYKA DLA FIRM S.C. PIOTR GRUCHLIK to 413 342 zł – kontrakt udzielony przez Muzeum Podkarpackie W Krośnie.
W jakich branżach GIDSOFT" INFORMATYKA DLA FIRM S.C. PIOTR GRUCHLIK wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień GIDSOFT" INFORMATYKA DLA FIRM S.C. PIOTR GRUCHLIK wygrywa w branżach: Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne, Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące, Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia, , . To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.

