CORTEX CHEMICALS SP. Z O.O.
Tarnów · NIP 993-024-53-73
Główna działalność przetargowa: Produkty chemiczne
Dane od 1 września 2025 do 27 lipca 2026
- Postępowania
- 10
- Wygrane postępowania
- 7
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa CORTEX CHEMICALS SP. Z O.O. i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- New Era Materials Sp. Z O.O.
- Najaktywniejszy region
- Małopolskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 161 499 złNew Era Materials Sp. Z O.O.
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
| 7 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co CORTEX CHEMICALS SP. Z O.O..
- MB MARKET LTD. SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- MATEUSZ WOWRA ELBER1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
- ile firm złożyło oferty w każdym postępowaniu
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- kto wygrał każdą część i za jaką kwotę
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe nr NEM/03/113/2025 z dnia 17.07.2026 r. Dotyczy dostawy: Rozcieńczalnik reaktywny 1,4 - BDDGE - 200 kgMałopolskieZobacz, z kim konkurował | Zakończenie dostaw do 09.08.2026 r | New Era Materials Sp. Z O.O. |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z CORTEX CHEMICALS SP. Z O.O. w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często CORTEX CHEMICALS SP. Z O.O. wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 10
- Postępowania
- 7
- Wygrane
- 70%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe nr NEM/03/113/2025 z dnia 17.07.2026 r. Dotyczy dostawy: Rozcieńczalnik reaktywny 1,4 - BDDGE - 200 kgMałopolskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy CORTEX CHEMICALS SP. Z O.O. znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu