NEM/03/71/2025
Wyniki przetargu: Zapytanie ofertowe nr NEM/03/71/2025 z dnia 03.04.2026 r. Dotyczy dostawy Ciekłej żywicy epoksydowej (nr CAS: 1675-54-3) - 10 040 kg
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest dostawa ciekłej żywicy epoksydowej o numerze CAS: 1675-54-3 w całkowitej ilości 10 040 kg. Żywica epoksydowa jest stosowana przy produkcji układów żywicznych dedykowanych do produkcji prepregów. Dostawy będą realizowane częściowo w trzech etapach zgodnie z ustalonym harmonogramem, z zakończeniem do 09.08.2026 r. Szczegóły dostawy - Kategoria: Dostawa - Podkategoria: Dostawy inne - Kod CPV: 24500000-9 - Tworzywa sztuczne w formach podstawowych - INCOTERMS: CPT - Jednostka miary: kg - Ilość całkowita: 10 040 kg - Liczba dostaw: 3 - Miejsce realizacji: Modlniczka, ul.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraPodobne przetargi
Dopasowane na podstawie kodów CPV, przedmiotu zamówienia i lokalizacji.
ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY CENOWEJ nr FEMP - 08/2026
Dostawa wraz z rozładunkiem Materiały izolacyjne - Zapytanie 5441/5442.


