NEM/03/56/2025
Wyniki przetargu: Zapytanie ofertowe nr NEM/03/56/2025 z dnia 13.02.2026 r. Dotyczy dostawy: Żywica YDPN- 220 kg
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest dostawa 220 kg żywicy YDPN, będącej żywicą epoksydową fenolowo-nowolakową, stosowaną przy produkcji układów żywicznych dedykowanych do produkcji prepregów. Dostawa realizowana w jednej partii na warunkach INCOTERMS DDP do siedziby Zamawiającego w Modlniczce przy ul. Komandosów 1/7. Żywica musi spełniać ściśle określone parametry techniczne oraz minimalny termin przydatności do użycia wynoszący 6 miesięcy od daty dostawy. Warunki dostawy - INCOTERMS: DDP - Jednostka miary: kg - Ilość całkowita: 220 kg - Ilość dostaw: 1 - Termin dostawy: zakończenie dostaw do 15.06.2026 r.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraPodobne przetargi
Dopasowane na podstawie kodów CPV, przedmiotu zamówienia i lokalizacji.
ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY CENOWEJ nr FEMP - 08/2026
Dostawa wraz z rozładunkiem Materiały izolacyjne - Zapytanie 5441/5442.


