BIURO TURYSTYCZNE PIOTR ŻUK SP. Z O.O.
Świdnica · NIP 884-283-05-16
Główna działalność przetargowa: Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)
Dane od 1 maja 2025 do 17 marca 2026
- Postępowania
- 39
- Wygrane postępowania
- 8
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa BIURO TURYSTYCZNE PIOTR ŻUK SP. Z O.O. i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Fundacja "Krzyżowa" Dla Porozumienia Europejskiego
- Najaktywniejszy region
- Dolnośląskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 11 384 złFundacja "Krzyżowa" Dla Porozumienia Europejskiego
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
![]() | 13 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co BIURO TURYSTYCZNE PIOTR ŻUK SP. Z O.O..
- ANDRZEJ ŚWICZEWSKI "DANTUR" FIRMA TRANSPORTOWO-SZKOLENIOWA26 wspólnych postępowań · 0 wygranych części
- PHU "TOMEX" SP.J. K.P.D.P. TOMERA21 wspólnych postępowań · 13 wygranych części
- USŁUGI TRANSPORTOWE PILARSCY MONIKA PILARSKA19 wspólnych postępowań · 29 wygranych części
- FIRMA PRZEWOZOWA GODEK KRZYSZTOF17 wspólnych postępowań · 11 wygranych części
- FANLOGIC SP. Z O.O. SP.K.13 wspólnych postępowań · 1 wygrana część
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Przedmiotem zamówienia jest usługa transportowa osób na trasach: Świdnica – Wałbrzych – Świdnica w dn. 27.01.2026 r. oraz Świdnica – Wałbrzych – Świdnica w dn. 06.03.2026 r.Zapytanie ofertowe nr /LODolnośląskieZobacz, z kim konkurował | cz. I Transport 57 osób w dn. 27.01.2026 r., cz. II Transport 62 osób w dn. 27.01.2026 r., cz. III Transport 62 osób w dn. 06.03.2026 r. +1 | Fundacja "Krzyżowa" Dla Porozumienia Europejskiego |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z BIURO TURYSTYCZNE PIOTR ŻUK SP. Z O.O. w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często BIURO TURYSTYCZNE PIOTR ŻUK SP. Z O.O. wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 39
- Postępowania
- 8
- Wygrane
- 20.5%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Przedmiotem zamówienia jest usługa transportowa osób na trasach: Świdnica – Wałbrzych – Świdnica w dn. 27.01.2026 r. oraz Świdnica – Wałbrzych – Świdnica w dn. 06.03.2026 r.Zapytanie ofertowe nr /LODolnośląskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy BIURO TURYSTYCZNE PIOTR ŻUK SP. Z O.O. znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o BIURO TURYSTYCZNE PIOTR ŻUK SP. Z O.O.
Ile przetargów wygrał BIURO TURYSTYCZNE PIOTR ŻUK SP. Z O.O.?
BIURO TURYSTYCZNE PIOTR ŻUK SP. Z O.O. wygrał 13 części w 39 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 30 226 zł. Oferty firmy wybrało 1 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 20.5%.
Jakie są opinie o BIURO TURYSTYCZNE PIOTR ŻUK SP. Z O.O.?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 1 maja 2025 do 17 marca 2026 firma złożyła oferty w 39 postępowaniach i wygrała 8. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt BIURO TURYSTYCZNE PIOTR ŻUK SP. Z O.O.?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień BIURO TURYSTYCZNE PIOTR ŻUK SP. Z O.O. to 11 384 zł – kontrakt udzielony przez Fundacja "Krzyżowa" Dla Porozumienia Europejskiego.
W jakich branżach BIURO TURYSTYCZNE PIOTR ŻUK SP. Z O.O. wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień BIURO TURYSTYCZNE PIOTR ŻUK SP. Z O.O. wygrywa w branżach: Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów). To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.
Dla jakich zamawiających pracuje BIURO TURYSTYCZNE PIOTR ŻUK SP. Z O.O.?
Wśród instytucji, które najczęściej wybierają oferty BIURO TURYSTYCZNE PIOTR ŻUK SP. Z O.O., znajdują się m.in. Fundacja "Krzyżowa" Dla Porozumienia Europejskiego. Zobacz ich profile, aby sprawdzić, kto jeszcze rywalizuje o te zamówienia.
