P.H.U.P. "KACPER
Główna działalność przetargowa: Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)
Dane od 1 stycznia 2026 do 31 marca 2026
- Postępowania
- 18
- Wygrane postępowania
- 11
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa P.H.U.P. "KACPER i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Fundacja "Krzyżowa" Dla Porozumienia Europejskiego
- Najaktywniejszy region
- Dolnośląskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 4430 złFundacja "Krzyżowa" Dla Porozumienia Europejskiego
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
![]() | 17 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co P.H.U.P. "KACPER.
- FANLOGIC SP. Z O.O. SP.K.16 wspólnych postępowań · 3 wygrane części
- ANDRZEJ ŚWICZEWSKI "DANTUR" FIRMA TRANSPORTOWO-SZKOLENIOWA15 wspólnych postępowań · 0 wygranych części
- PHU "TOMEX" SP.J. K.P.D.P. TOMERA13 wspólnych postępowań · 4 wygrane części
- BIURO TURYSTYCZNE PIOTR ŻUK SP. Z O.O.8 wspólnych postępowań · 2 wygrane części
- FIRMA PRZEWOZOWA GODEK KRZYSZTOF7 wspólnych postępowań · 8 wygranych części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Usługa transportowa osób na trasach: Świdnica-Wrocław-Świdnica w dniach 17.03.2026 r., 13.04.2026 r., 29.04.2026 r., 19.05.2026 r. (Zapytanie ofertowe 24/02/2026/LO)DolnośląskieZobacz, z kim konkurował | Cz. II Transport w dniu 13.04.2026 Świdnica-Wrocła…, Cz.I Transport w dniu 17.03.2026 Świdnica-Wrocław, Cz.III Transport w dniu 29.04.2026 Świdnica-Wrocła… +1 | Fundacja "Krzyżowa" Dla Porozumienia Europejskiego |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z P.H.U.P. "KACPER w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często P.H.U.P. "KACPER wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 18
- Postępowania
- 11
- Wygrane
- 61.1%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Usługa transportowa osób na trasach: Dzierżoniów – Wrocław- Dzierżoniów, Świdnica – Wrocław – Świdnica, Nowa Ruda – Wrocław – Nowa Ruda, Świebodzice – Wrocław -Świebodzice (Zapytanie ofertowe 05/03/2026/LO)DolnośląskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy P.H.U.P. "KACPER znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu