PHU "TOMEX" SP.J. K.P.D.P. TOMERA
Główna działalność przetargowa: Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)
Dane od 4 marca 2025 do 17 sierpnia 2026
- Postępowania
- 49
- Wygrane postępowania
- 17
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa PHU "TOMEX" SP.J. K.P.D.P. TOMERA i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Fundacja "Krzyżowa" Dla Porozumienia Europejskiego
- Najaktywniejszy region
- Dolnośląskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 6577 złFundacja "Krzyżowa" Dla Porozumienia Europejskiego
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
![]() | 23 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co PHU "TOMEX" SP.J. K.P.D.P. TOMERA.
- ANDRZEJ ŚWICZEWSKI "DANTUR" FIRMA TRANSPORTOWO-SZKOLENIOWA39 wspólnych postępowań · 0 wygranych części
- BIURO TURYSTYCZNE PIOTR ŻUK SP. Z O.O.21 wspólnych postępowań · 2 wygrane części
- FANLOGIC SP. Z O.O. SP.K.20 wspólnych postępowań · 4 wygrane części
- FIRMA PRZEWOZOWA GODEK KRZYSZTOF16 wspólnych postępowań · 14 wygranych części
- KACPER BIURO TURYSTYCZNE SP. Z O.O.14 wspólnych postępowań · 5 wygranych części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Przedmiotem zamówienia są usługi transportowe osób na trasach: Dzierżoniów – Wrocław – Dzierżoniów w dn. 03.06.2026 r., Świdnica – Wojsławice – Świdnica w dn. 19.05.2026 r., Świdnica – Wrocław – Świdnica w dn. 26.05.2026 r., Świdnica – Wrocław – Świdnica w dn. 29.05.2026 r., Wrocław – Świdnica – Wrocław w dn. 11.06.2026 r.Zapytanie ofertowe nr /LODolnośląskieZobacz, z kim konkurował | cz. III Transport 34 osób w dn. 26.05.2026 r. |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z PHU "TOMEX" SP.J. K.P.D.P. TOMERA w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często PHU "TOMEX" SP.J. K.P.D.P. TOMERA wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 49
- Postępowania
- 17
- Wygrane
- 34.7%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Dowóz uczniów w roku szkolnym 2026/2027 do jednostek oświatowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina KłodzkoDolnośląskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy PHU "TOMEX" SP.J. K.P.D.P. TOMERA znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu