8821963488
Główna działalność przetargowa: Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)
Dane od 1 marca 2025 do 1 kwietnia 2026
- Postępowania
- 15
- Wygrane postępowania
- 9
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa 8821963488 i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Fundacja "Krzyżowa" Dla Porozumienia Europejskiego
- Najaktywniejszy region
- Dolnośląskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 2317 złFundacja "Krzyżowa" Dla Porozumienia Europejskiego
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
![]() | 10 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co 8821963488.
- ANDRZEJ ŚWICZEWSKI "DANTUR" FIRMA TRANSPORTOWO-SZKOLENIOWA14 wspólnych postępowań · 0 wygranych części
- PHU "TOMEX" SP.J. K.P.D.P. TOMERA11 wspólnych postępowań · 3 wygrane części
- FANLOGIC SP. Z O.O. SP.K.10 wspólnych postępowań · 2 wygrane części
- FIRMA PRZEWOZOWA GODEK KRZYSZTOF8 wspólnych postępowań · 8 wygranych części
- P.H.U.P. "KACPER7 wspólnych postępowań · 6 wygranych części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Przedmiotem zamówienia są usługi transportowe osób na trasach: Dzierżoniów – Zamek Książ – Dzierżoniów w dn. 14.04.2026 r., Dzierżoniów – Wrocław – Dzierżoniów w dn. 15.04.2026 r., Dzierżoniów – Wrocław – Dzierżoniów w dn. 20.05.2026 r., Świdnica – Sokołowsko – Świdnica w dn. 22-23.04.2026 r.Zapytanie ofertowe nr /LODolnośląskieZobacz, z kim konkurował | cz. I Transport 33 osób w dn. 14.04.2026 r., cz. III Transport 42 osób w dn. 20.05.2026 r. |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z 8821963488 w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często 8821963488 wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 15
- Postępowania
- 9
- Wygrane
- 60%
- Skuteczność
Nie przegap, gdy 8821963488 znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu