ANDRZEJ ŚWICZEWSKI "DANTUR" FIRMA TRANSPORTOWO-SZKOLENIOWA
Grodków · NIP 753-102-90-23
Główna działalność przetargowa: Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)
Dane od 20 stycznia 2025 do 27 kwietnia 2026
- Postępowania
- 75
- Wygrane postępowania
- 6
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa ANDRZEJ ŚWICZEWSKI "DANTUR" FIRMA TRANSPORTOWO-SZKOLENIOWA i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Opolskie Centrum Edukacji
- Najaktywniejszy region
- Dolnośląskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 33 000 złOpolskie Centrum Edukacji
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
| 3 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co ANDRZEJ ŚWICZEWSKI "DANTUR" FIRMA TRANSPORTOWO-SZKOLENIOWA.
- PHU "TOMEX" SP.J. K.P.D.P. TOMERA39 wspólnych postępowań · 15 wygranych części
- FANLOGIC SP. Z O.O. SP.K.31 wspólnych postępowań · 7 wygranych części
- BIURO TURYSTYCZNE PIOTR ŻUK SP. Z O.O.26 wspólnych postępowań · 7 wygranych części
- FIRMA PRZEWOZOWA GODEK KRZYSZTOF19 wspólnych postępowań · 16 wygranych części
- USŁUGI TRANSPORTOWE PILARSCY MONIKA PILARSKA16 wspólnych postępowań · 18 wygranych części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Przedmiotem zamówienia są usługi transportowe osób na trasach: Dzierżoniów – Wrocław – Dzierżoniów w dn. 21.04.2026 r. oraz Świdnica – Wrocław – Świdnica w dn. 28.05.2026 r.Zapytanie ofertowe nr /LODolnośląskieZobacz, z kim konkurował | cz. II Transport 35 osób w dn. 28.05.2026 r. | Fundacja "Krzyżowa" Dla Porozumienia Europejskiego |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z ANDRZEJ ŚWICZEWSKI "DANTUR" FIRMA TRANSPORTOWO-SZKOLENIOWA w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często ANDRZEJ ŚWICZEWSKI "DANTUR" FIRMA TRANSPORTOWO-SZKOLENIOWA wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 75
- Postępowania
- 6
- Wygrane
- 8%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Wynajem autokaru wraz z kierowcą na 2 dni i przewóz od 30-35 osób podczas wizyty studyjnej na terenie Powiatu Lubańskiego (trasa do 300 km) w ramach projektu „Transgraniczna wymiana informacji o zagrożeniach PL-CZ”.polskaZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy ANDRZEJ ŚWICZEWSKI "DANTUR" FIRMA TRANSPORTOWO-SZKOLENIOWA znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o ANDRZEJ ŚWICZEWSKI "DANTUR" FIRMA TRANSPORTOWO-SZKOLENIOWA
Ile przetargów wygrał ANDRZEJ ŚWICZEWSKI "DANTUR" FIRMA TRANSPORTOWO-SZKOLENIOWA?
ANDRZEJ ŚWICZEWSKI "DANTUR" FIRMA TRANSPORTOWO-SZKOLENIOWA wygrał 6 części w 75 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 125 478 zł. Oferty firmy wybrało 3 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 8%.
Jakie są opinie o ANDRZEJ ŚWICZEWSKI "DANTUR" FIRMA TRANSPORTOWO-SZKOLENIOWA?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 20 stycznia 2025 do 27 kwietnia 2026 firma złożyła oferty w 75 postępowaniach i wygrała 6. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt ANDRZEJ ŚWICZEWSKI "DANTUR" FIRMA TRANSPORTOWO-SZKOLENIOWA?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień ANDRZEJ ŚWICZEWSKI "DANTUR" FIRMA TRANSPORTOWO-SZKOLENIOWA to 33 000 zł – kontrakt udzielony przez Opolskie Centrum Edukacji.
W jakich branżach ANDRZEJ ŚWICZEWSKI "DANTUR" FIRMA TRANSPORTOWO-SZKOLENIOWA wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień ANDRZEJ ŚWICZEWSKI "DANTUR" FIRMA TRANSPORTOWO-SZKOLENIOWA wygrywa w branżach: Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów). To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.
Dla jakich zamawiających pracuje ANDRZEJ ŚWICZEWSKI "DANTUR" FIRMA TRANSPORTOWO-SZKOLENIOWA?
Wśród instytucji, które najczęściej wybierają oferty ANDRZEJ ŚWICZEWSKI "DANTUR" FIRMA TRANSPORTOWO-SZKOLENIOWA, znajdują się m.in. , , . Zobacz ich profile, aby sprawdzić, kto jeszcze rywalizuje o te zamówienia.

