SUE.271.34.2026
Wyniki przetargu: Sukcesywna dostawa płyt drogowych wielootworowych typu JOMB w 2026 i 2027
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa fabrycznie nowych płyt drogowych wielootworowych typu JOMB o wymiarach 100x75x12,5 cm w łącznej ilości 40 000 sztuk. Zamówienie obejmuje nie tylko sprzedaż, ale również załadunek, transport oraz rozładunek płyt w miejscach wskazanych przez Zamawiającego na terenie gminy Sierakowice, przy czym preferowany jest transport samochodem wyposażonym w HDS. Parametry techniczne płyt JOMB Gatunek: 1. Wymiary: 100x75x12,5 cm. Struktura: Zwarta, o jednakowej teksturze powierzchni licowej, bez rys, pęknięć i ubytków betonu. Wytrzymałość na ściskanie: Nie mniejsza niż 30 MPa. Klasa betonu: Minimum C25/30 wg PN-EN 206-1.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraPodobne przetargi
Dopasowane na podstawie kodów CPV, przedmiotu zamówienia i lokalizacji.

Rypińska Grupa Zakupowa. Dostawa energii elektrycznej w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r.





Lipnowska Grupa Zakupowa. Dostawa energii elektrycznej w okresie od 01.01.2027r. do 31.12.2027r.
Przetarg nieograniczony na dostawę i odkup energii elektrycznej – Grupa Zakupowa nr 173/2026 Voltra
