RK.271.1.2026
Przetarg: Aleksandrowsko-Radziejowska Grupa Zakupowa. Dostawa energii elektrycznej w okresie od 01.01.2027r. do 31.12.2028r.
Opis zamówienia
Przetarg skladajacy sie z 2 czesci: Część 1 zamówienia – Dostawa energii elektrycznej do lokali i obiektów Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa energii elektrycznej do lokali i obiektów użytkowanych przez jednostki tworzące Aleksandrowsko-Radziejowską Grupę Zakupową. Zamówienie obejmuje sprzedaż energii o określonych standardach jakościowych do 519 punktów poboru (PPE). Wykonawca będzie odpowiedzialny za pełnienie funkcji podmiotu odpowiedzialnego za bilansowanie handlowe oraz przeprowadzenie procedury zmiany sprzedawcy. Szczegółowy zakres i ilości Szacowany wolumen zamówienia podstawowego: 13 695,39 MWh. Liczba układów pomiarowych: 519 szt.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraPodobne przetargi
Dopasowane na podstawie kodów CPV, przedmiotu zamówienia i lokalizacji.
Lipnowska Grupa Zakupowa. Dostawa energii elektrycznej w okresie od 01.01.2027r. do 31.12.2027r.
Przetarg nieograniczony na dostawę i odkup energii elektrycznej – Grupa Zakupowa nr 173/2026 Voltra
Gorzowska Grupa Zakupowa. Dostawa energii elektrycznej w okresie od 01.01.2027r. do 31.12.2027r.





