VOL/EE/173/2026
Przetarg: Przetarg nieograniczony na dostawę i odkup energii elektrycznej – Grupa Zakupowa nr 173/2026 Voltra
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest dostawa oraz odkup energii elektrycznej dla grupy zakupowej składającej się z kilkudziesięciu podmiotów publicznych i samorządowych (Grupa Zakupowa nr 173/2026 Voltra). Zamówienie obejmuje sprzedaż energii do punktów poboru (PPE) oraz odkup energii wytworzonej w instalacjach OZE należących do Zamawiających w latach 2026–2029. Zakres dostaw i wolumen energii Prognozowane zapotrzebowanie całkowite: ok. 50 637 145 kWh w podziale na lata: Rok 2026: 24 704,00 kWh Rok 2027: 12 739 984,00 kWh Rok 2028: 21 987 968,00 kWh Rok 2029: 15 884 489,00 kWh Taryfy: Cxx, Oxx (Oświetlenie Uliczne), Gxx, R oraz Bxx.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraPodobne przetargi
Dopasowane na podstawie kodów CPV, przedmiotu zamówienia i lokalizacji.


Lipnowska Grupa Zakupowa. Dostawa energii elektrycznej w okresie od 01.01.2027r. do 31.12.2027r.
Gorzowska Grupa Zakupowa. Dostawa energii elektrycznej w okresie od 01.01.2027r. do 31.12.2027r.



