ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W RZESZOWIE OŚRODEK KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W JAROSŁAWIU
Główna działalność przetargowa: Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Dane od 1 sierpnia 2025 do 1 marca 2026
- Postępowania
- 2
- Wygrane postępowania
- 2
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W RZESZOWIE OŚRODEK KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W JAROSŁAWIU i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Stowarzyszenie Cras - Centrum Rozwoju Aktywności Społecznej
- Najaktywniejszy region
- Podkarpackie
- Największa z ostatnich wygranych
- 8750 złStowarzyszenie Cras - Centrum Rozwoju Aktywności Społecznej
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
![]() | 2 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W RZESZOWIE OŚRODEK KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W JAROSŁAWIU.
- OŚRODEK SZKOLENIA ZAWODOWEGO MGR INŻ. DANIEL CZERWIŃSKI2 wspólne postępowania · 2 wygrane części
- ZDZISŁAW SIKORA PROWADZĄCY DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ POD NAZWĄ: EDU SERVICE ZDZISŁAW SIKORA,2 wspólne postępowania · 1 wygrana część
- EDURES S.C.2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- ART COLOR MODELS JOLANTA KUCHARZYK1 wspólne postępowanie · 4 wygrane części
- ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W RZESZOWIE1 wspólne postępowanie · 2 wygrane części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe 01/PIECZA/2026/SZPodkarpackieZobacz, z kim konkurował | Część 8 | Stowarzyszenie Cras - Centrum Rozwoju Aktywności Społecznej | 1 marca 2026 |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W RZESZOWIE OŚRODEK KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W JAROSŁAWIU w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W RZESZOWIE OŚRODEK KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W JAROSŁAWIU wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 2
- Postępowania
- 2
- Wygrane
- 100%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe 01/PIECZA/2026/SZPodkarpackieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W RZESZOWIE OŚRODEK KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W JAROSŁAWIU znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W RZESZOWIE OŚRODEK KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W JAROSŁAWIU
Ile przetargów wygrał ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W RZESZOWIE OŚRODEK KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W JAROSŁAWIU?
ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W RZESZOWIE OŚRODEK KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W JAROSŁAWIU wygrał 2 części w 2 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 13 700 zł. Oferty firmy wybrało 1 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 100%.
Jakie są opinie o ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W RZESZOWIE OŚRODEK KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W JAROSŁAWIU?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 1 sierpnia 2025 do 1 marca 2026 firma złożyła oferty w 2 postępowaniach i wygrała 2. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W RZESZOWIE OŚRODEK KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W JAROSŁAWIU?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W RZESZOWIE OŚRODEK KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W JAROSŁAWIU to 8750 zł – kontrakt udzielony przez Stowarzyszenie Cras - Centrum Rozwoju Aktywności Społecznej.
W jakich branżach ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W RZESZOWIE OŚRODEK KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W JAROSŁAWIU wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W RZESZOWIE OŚRODEK KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W JAROSŁAWIU wygrywa w branżach: Usługi edukacyjne i szkoleniowe. To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.
