WYTWÓRNIA URZĄDZEŃ CIEPŁOWNICZYCH THERMO SP. Z O.O.
Główna działalność przetargowa: Maszyny przemysłowe · Konstrukcje i materiały budowlane; wyroby pomocnicze dla budownictwa (z wyjątkiem aparatury elektrycznej)
Dane od 20 lipca 2026 do 28 lipca 2026
- Postępowania
- 3
- Wygrane postępowania
- 2
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa WYTWÓRNIA URZĄDZEŃ CIEPŁOWNICZYCH THERMO SP. Z O.O. i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Meckoszalin
- Najaktywniejszy region
- Małopolskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 858 909 złMpec-Krakow
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
![]() | 1 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co WYTWÓRNIA URZĄDZEŃ CIEPŁOWNICZYCH THERMO SP. Z O.O..
- LAWRECKI&OSTROWSKI SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 3 wygrane części
- KOSINOX SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 2 wygrane części
- SAMSON SPÓŁKĄ Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ AUTOMATYKA I TECHNIKA POMIAROWA1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- METROLOG SP. Z O.O.,1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- REMASTER ROBERT MALISZEWSKI1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Dostawa urządzeń i zaworów w podziale na zadaniaZachodniopomorskieZobacz, z kim konkurował | Zadanie nr 2 | Meckoszalin | 21 lipca 2026 | |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z WYTWÓRNIA URZĄDZEŃ CIEPŁOWNICZYCH THERMO SP. Z O.O. w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często WYTWÓRNIA URZĄDZEŃ CIEPŁOWNICZYCH THERMO SP. Z O.O. wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 3
- Postępowania
- 2
- Wygrane
- 66.7%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE NR 11/KE na dostawę materiałów hutniczych i elementów instalacji rurowejKujawsko-pomorskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy WYTWÓRNIA URZĄDZEŃ CIEPŁOWNICZYCH THERMO SP. Z O.O. znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o WYTWÓRNIA URZĄDZEŃ CIEPŁOWNICZYCH THERMO SP. Z O.O.
Ile przetargów wygrał WYTWÓRNIA URZĄDZEŃ CIEPŁOWNICZYCH THERMO SP. Z O.O.?
WYTWÓRNIA URZĄDZEŃ CIEPŁOWNICZYCH THERMO SP. Z O.O. wygrał 2 części w 3 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 915 489 zł. Oferty firmy wybrało 2 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 66.7%.
Jakie są opinie o WYTWÓRNIA URZĄDZEŃ CIEPŁOWNICZYCH THERMO SP. Z O.O.?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 20 lipca 2026 do 28 lipca 2026 firma złożyła oferty w 3 postępowaniach i wygrała 2. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt WYTWÓRNIA URZĄDZEŃ CIEPŁOWNICZYCH THERMO SP. Z O.O.?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień WYTWÓRNIA URZĄDZEŃ CIEPŁOWNICZYCH THERMO SP. Z O.O. to 858 909 zł – kontrakt udzielony przez Mpec-Krakow.
W jakich branżach WYTWÓRNIA URZĄDZEŃ CIEPŁOWNICZYCH THERMO SP. Z O.O. wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień WYTWÓRNIA URZĄDZEŃ CIEPŁOWNICZYCH THERMO SP. Z O.O. wygrywa w branżach: Maszyny przemysłowe, Konstrukcje i materiały budowlane; wyroby pomocnicze dla budownictwa (z wyjątkiem aparatury elektrycznej). To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.
