BART A&M S.C MICHAŁ WĄSIK, ANDRZEJ NIEWIADOMSKI
Świdnica · NIP 884-253-97-90
Główna działalność przetargowa: Górnictwo, metale podstawowe i produkty pokrewne · Konstrukcje i materiały budowlane; wyroby pomocnicze dla budownictwa (z wyjątkiem aparatury elektrycznej) · Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenie
Dane od 21 października 2025 do 27 sierpnia 2026
- Postępowania
- 50
- Wygrane postępowania
- 10
z ofertą tej firmy
Profil konkurenta
U kogo wygrywa BART A&M S.C MICHAŁ WĄSIK, ANDRZEJ NIEWIADOMSKI i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Kuca Sp. Z O.O.
- Najaktywniejszy region
- Zachodniopomorskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 77 321 złZugil S.A.
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Kuca Sp. Z O.O. | 5 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co BART A&M S.C MICHAŁ WĄSIK, ANDRZEJ NIEWIADOMSKI.
- PRZEDSIĘBIORSTWO INŻYNIERYJNO-HANDLOWE TOPOL SP. Z O.O.9 wspólnych postępowań · 5 wygranych części
- REMASTER ROBERT MALISZEWSKI9 wspólnych postępowań · 1 wygrana część
- SKAAP SP. Z O.O.7 wspólnych postępowań · 1 wygrana część
- PMT POLSKA SP. Z O.O.5 wspólnych postępowań · 0 wygranych części
- STEEL-TECH MAREK KERBER4 wspólne postępowania · 2 wygrane części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE nr 10_FEOP.01.01-IP.01-0031/23 dotyczące zakupu blach w ramach projektu „Opracowanie projektu nowego typu przesiewacza liniowego z podatnym sitem przez firmę "OFAMA" Sp. z o.o.” FEOP.01.01-IP.01-0031/23-00.OpolskieZobacz, z kim konkurował | Zakup blach | Ofama Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z BART A&M S.C MICHAŁ WĄSIK, ANDRZEJ NIEWIADOMSKI w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często BART A&M S.C MICHAŁ WĄSIK, ANDRZEJ NIEWIADOMSKI wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 50
- Postępowania
- 10
- Wygrane
- 20%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Zapytanie dotyczące zakupu i dostawy materiałów spawalniczych (na szkolenie i egzamin) do realizacji kursu spawanie MAG w Rypinie w ramach projektu: „Zdolni do Zmiany 3”.Kujawsko-pomorskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy BART A&M S.C MICHAŁ WĄSIK, ANDRZEJ NIEWIADOMSKI znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o BART A&M S.C MICHAŁ WĄSIK, ANDRZEJ NIEWIADOMSKI
Ile przetargów wygrał BART A&M S.C MICHAŁ WĄSIK, ANDRZEJ NIEWIADOMSKI?
BART A&M S.C MICHAŁ WĄSIK, ANDRZEJ NIEWIADOMSKI wygrał 12 części w 50 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 234 829 zł. Oferty firmy wybrało 7 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 20%.
Jakie są opinie o BART A&M S.C MICHAŁ WĄSIK, ANDRZEJ NIEWIADOMSKI?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 21 października 2025 do 27 sierpnia 2026 firma złożyła oferty w 50 postępowaniach i wygrała 10. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt BART A&M S.C MICHAŁ WĄSIK, ANDRZEJ NIEWIADOMSKI?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień BART A&M S.C MICHAŁ WĄSIK, ANDRZEJ NIEWIADOMSKI to 77 321 zł – kontrakt udzielony przez Zugil S.A..
W jakich branżach BART A&M S.C MICHAŁ WĄSIK, ANDRZEJ NIEWIADOMSKI wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień BART A&M S.C MICHAŁ WĄSIK, ANDRZEJ NIEWIADOMSKI wygrywa w branżach: Górnictwo, metale podstawowe i produkty pokrewne, Konstrukcje i materiały budowlane; wyroby pomocnicze dla budownictwa (z wyjątkiem aparatury elektrycznej), Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenie, , . To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.