TRUSTIT SP. Z O.O.
Łódź · NIP 947-198-14-27
Główna działalność przetargowa: Sprzęt radiowy, telewizyjny, komunikacyjny, telekomunikacyjny i podobny · Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne · Maszyny biurowe i liczące, sprzęt i materiały, z wyjątkiem mebli i pakietów oprogramowania
Dane od 24 listopada 2025 do 22 czerwca 2026
- Postępowania
- 4
- Wygrane postępowania
- 2
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa TRUSTIT SP. Z O.O. i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Gi4C Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
- Najaktywniejszy region
- Dolnośląskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 413 241 złGi4C Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Gi4C Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością | 1 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co TRUSTIT SP. Z O.O..
- CEZAR CEZARY MACHNIO I PIOTR GĘBKA SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- WEB-PROFIT MACIEJ KUŻLIK1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- ATENDE S.A.1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- TECH BEYOND SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE NR 04/2026- Infrastruktura sieci LAN i WLAN wraz z konfiguracją i montażem - 1 komplet.MazowieckieZobacz, z kim konkurował | Infrastruktura sieci LAN i WLAN | Gi4C Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z TRUSTIT SP. Z O.O. w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często TRUSTIT SP. Z O.O. wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 4
- Postępowania
- 2
- Wygrane
- 50%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE NR 04/2026- Infrastruktura sieci LAN i WLAN wraz z konfiguracją i montażem - 1 komplet.MazowieckieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy TRUSTIT SP. Z O.O. znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu