TECHBANK SOLUTION S.C.
Katowice · NIP 634-273-70-66
Główna działalność przetargowa: Maszyny biurowe i liczące, sprzęt i materiały, z wyjątkiem mebli i pakietów oprogramowania · Usługi pocztowe i telekomunikacyjne · Sprzęt radiowy, telewizyjny, komunikacyjny, telekomunikacyjny i podobny
Dane od 24 marca 2025 do 5 września 2026
- Postępowania
- 15
- Wygrane postępowania
- 8
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa TECHBANK SOLUTION S.C. i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- 4 Wojskowy Oddział Gospodarczy W Gliwicach
- Najaktywniejszy region
- Śląskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 71 627 zł4 Wojskowy Oddział Gospodarczy W Gliwicach
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
![]() | 8 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co TECHBANK SOLUTION S.C..
- INPROSYSTEM SP. Z O.O.4 wspólne postępowania · 2 wygrane części
- BANPOST SERWIS SP. Z O.O.3 wspólne postępowania · 3 wygrane części
- BIURO PLUS AS OFFICE3 wspólne postępowania · 1 wygrana część
- GRUPA BIURO-LAND SP. Z O.O. SP. K.3 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- KONVERTA SP. Z O.O.2 wspólne postępowania · 2 wygrane części
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe na zakup niszczarki biurowejŚląskieZobacz, z kim konkurował | — | Miejski Zespół Obsługi Szkół I Przedszkoli | 2 września 2026 |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z TECHBANK SOLUTION S.C. w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często TECHBANK SOLUTION S.C. wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 15
- Postępowania
- 8
- Wygrane
- 53.3%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| D25M/252/N/30-48rj/26 D25M/252/N/30-48rj/26 Sukcesywne dostawy etykiet, niszczarek, laminarek oraz artykułów gospodarczych dla Szpitali Pomorskich Sp. z o.o.PomorskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy TECHBANK SOLUTION S.C. znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu