STOWARZYSZENIE INICJATYW SPOŁECZNYCH I OBYWATELSKICH ETOS
Główna działalność przetargowa: Usługi edukacyjne i szkoleniowe · Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego · Druki i produkty podobne
Dane od 1 kwietnia 2025 do 20 stycznia 2026
- Postępowania
- 5
- Wygrane postępowania
- 5
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa STOWARZYSZENIE INICJATYW SPOŁECZNYCH I OBYWATELSKICH ETOS i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Fundacja Challenge Europe
- Najaktywniejszy region
- Lubelskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 18 000 złFundacja Challenge Europe
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Fundacja Challenge Europe | 3 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co STOWARZYSZENIE INICJATYW SPOŁECZNYCH I OBYWATELSKICH ETOS.
- SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA "SIMPULS2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- PROINCEPT PAWEŁ BIELAK1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- METIX SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- FUNDACJA "POWIEMY TO1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- BUSINESS TRAINING CENTER SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE NR 9/FCE/LA/2025LubelskieZobacz, z kim konkurował | ZAPYTANIE OFERTOWE NR 9/FCE/LA/2025 | Fundacja Challenge Europe | 1 września 2025 |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z STOWARZYSZENIE INICJATYW SPOŁECZNYCH I OBYWATELSKICH ETOS w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często STOWARZYSZENIE INICJATYW SPOŁECZNYCH I OBYWATELSKICH ETOS wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 5
- Postępowania
- 5
- Wygrane
- 100%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE NR 9/FCE/LA/2025LubelskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy STOWARZYSZENIE INICJATYW SPOŁECZNYCH I OBYWATELSKICH ETOS znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o STOWARZYSZENIE INICJATYW SPOŁECZNYCH I OBYWATELSKICH ETOS
Ile przetargów wygrał STOWARZYSZENIE INICJATYW SPOŁECZNYCH I OBYWATELSKICH ETOS?
STOWARZYSZENIE INICJATYW SPOŁECZNYCH I OBYWATELSKICH ETOS wygrał 5 części w 5 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 38 630 zł. Oferty firmy wybrało 3 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 100%.
Jakie są opinie o STOWARZYSZENIE INICJATYW SPOŁECZNYCH I OBYWATELSKICH ETOS?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 1 kwietnia 2025 do 20 stycznia 2026 firma złożyła oferty w 5 postępowaniach i wygrała 5. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt STOWARZYSZENIE INICJATYW SPOŁECZNYCH I OBYWATELSKICH ETOS?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień STOWARZYSZENIE INICJATYW SPOŁECZNYCH I OBYWATELSKICH ETOS to 18 000 zł – kontrakt udzielony przez Fundacja Challenge Europe.
W jakich branżach STOWARZYSZENIE INICJATYW SPOŁECZNYCH I OBYWATELSKICH ETOS wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień STOWARZYSZENIE INICJATYW SPOŁECZNYCH I OBYWATELSKICH ETOS wygrywa w branżach: Usługi edukacyjne i szkoleniowe, Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego, Druki i produkty podobne, Maszyny biurowe i liczące, sprzęt i materiały, z wyjątkiem mebli i pakietów oprogramowania, . To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.