STIGO SP. Z O.O. SP. K.
Główna działalność przetargowa: Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne · Maszyny przemysłowe · Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
Dane od 1 maja 2025 do 5 września 2026
- Postępowania
- 13
- Wygrane postępowania
- 8
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa STIGO SP. Z O.O. SP. K. i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Admb Polska Dawid Sypień
- Najaktywniejszy region
- Małopolskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 483 390 złAdmb Polska Dawid Sypień
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Admb Polska Dawid Sypień | 2 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co STIGO SP. Z O.O. SP. K..
- CAMDIVISION SP. Z O.O.2 wspólne postępowania · 1 wygrana część
- CODLAKE S.A.2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- GM SYSTEM INTEGRACJA SYSTEMÓW INŻYNIERSKICH SP. Z O.O.2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- METALIX POLSKA SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- DPS SOFTWARE SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe nr 2/FEPW.01.02-IP.01-0296/24/PARPŚwiętokrzyskieZobacz, z kim konkurował | Zapytanie ofertowe nr 2/FEPW.01.02-IP.01-0296/24/P… | "Fullmet" Wojciech Ciepliński Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z STIGO SP. Z O.O. SP. K. w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często STIGO SP. Z O.O. SP. K. wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 13
- Postępowania
- 8
- Wygrane
- 61.5%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe nr 2/FEPW.01.02-IP.01-0296/24/PARPŚwiętokrzyskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy STIGO SP. Z O.O. SP. K. znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu