SPRZEDAŻ SERWIS SPRZĘTU GASTRONOMICZNEGO "GASTRO POL" SYLWIA NOWAK”
Głogów · NIP 693-200-42-41
Główna działalność przetargowa: Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące · Maszyny przemysłowe · Instrumenty muzyczne, artykuły sportowe, gry, zabawki, wyroby rzemieślnicze, materiały i akcesoria artystyczne
Dane od 12 lutego 2025 do 5 września 2026
- Postępowania
- 78
- Wygrane postępowania
- 31
z ofertą tej firmy
Profil konkurenta
U kogo wygrywa SPRZEDAŻ SERWIS SPRZĘTU GASTRONOMICZNEGO "GASTRO POL" SYLWIA NOWAK” i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Szpital Wojewódzki Im. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego W Sieradzu
- Najaktywniejszy region
- Mazowieckie
- Największa z ostatnich wygranych
- 361 909 zł2 Wojskowy Oddział Gospodarczy
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
![]() | 6 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co SPRZEDAŻ SERWIS SPRZĘTU GASTRONOMICZNEGO "GASTRO POL" SYLWIA NOWAK”.
- TECHNICA GROUP SP. Z O.O.13 wspólnych postępowań · 5 wygranych części
- F&B GASTRO SP. Z O.O.13 wspólnych postępowań · 3 wygrane części
- SWISSPOL LTD SP. Z O.O.13 wspólnych postępowań · 1 wygrana część
- PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE 'BMS' SP.J. Z. BIELECKI12 wspólnych postępowań · 6 wygranych części
- PROEQUIP SP. Z O.O.12 wspólnych postępowań · 3 wygrane części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Pierwszy przetarg ustny nieograniczony na dzierżawę gruntów rolnych o łącznej powierzchni 15,9617 ha położonych w obrębie Karolewo, gmina Kętrzyn.polskaZobacz, z kim konkurował | Część 1, Część 2 | POWIATOWE CENTRUM EDUKACYJNE W KĘTRZYNIE |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z SPRZEDAŻ SERWIS SPRZĘTU GASTRONOMICZNEGO "GASTRO POL" SYLWIA NOWAK” w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często SPRZEDAŻ SERWIS SPRZĘTU GASTRONOMICZNEGO "GASTRO POL" SYLWIA NOWAK” wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 78
- Postępowania
- 31
- Wygrane
- 39.7%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Zakup z montażem 18 wyparzarko-zmywarek na potrzeby Mazowieckiego Specjalistycznego Centrum Zdrowia w PruszkowieMazowieckieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy SPRZEDAŻ SERWIS SPRZĘTU GASTRONOMICZNEGO "GASTRO POL" SYLWIA NOWAK” znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o SPRZEDAŻ SERWIS SPRZĘTU GASTRONOMICZNEGO "GASTRO POL" SYLWIA NOWAK”
Ile przetargów wygrał SPRZEDAŻ SERWIS SPRZĘTU GASTRONOMICZNEGO "GASTRO POL" SYLWIA NOWAK”?
SPRZEDAŻ SERWIS SPRZĘTU GASTRONOMICZNEGO "GASTRO POL" SYLWIA NOWAK” wygrał 41 części w 78 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 2,58 mln zł. Oferty firmy wybrało 27 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 39.7%.
Jakie są opinie o SPRZEDAŻ SERWIS SPRZĘTU GASTRONOMICZNEGO "GASTRO POL" SYLWIA NOWAK”?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 12 lutego 2025 do 5 września 2026 firma złożyła oferty w 78 postępowaniach i wygrała 31. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt SPRZEDAŻ SERWIS SPRZĘTU GASTRONOMICZNEGO "GASTRO POL" SYLWIA NOWAK”?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień SPRZEDAŻ SERWIS SPRZĘTU GASTRONOMICZNEGO "GASTRO POL" SYLWIA NOWAK” to 361 909 zł – kontrakt udzielony przez 2 Wojskowy Oddział Gospodarczy.
W jakich branżach SPRZEDAŻ SERWIS SPRZĘTU GASTRONOMICZNEGO "GASTRO POL" SYLWIA NOWAK” wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień SPRZEDAŻ SERWIS SPRZĘTU GASTRONOMICZNEGO "GASTRO POL" SYLWIA NOWAK” wygrywa w branżach: Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące, Maszyny przemysłowe, , , . To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.
