PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE 'BMS' SP.J. Z. BIELECKI
Kwidzyn · NIP 581-117-29-50
Główna działalność przetargowa: Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące · Maszyny przemysłowe · Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenie
Dane od 15 stycznia 2025 do 5 września 2026
- Postępowania
- 597
- Wygrane postępowania
- 190
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE 'BMS' SP.J. Z. BIELECKI i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Szpital Uniwersytecki Nr 1 Im. Dr. A. Jurasza W Bydgoszczy
- Najaktywniejszy region
- Kujawsko-pomorskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 1,11 mln złGmina Paczków
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
![]() | 16 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE 'BMS' SP.J. Z. BIELECKI.
- ALTARE SP. Z O.O.95 wspólnych postępowań · 36 wygranych części
- TRONUS POLSKA SP. Z O.O.83 wspólne postępowania · 3 wygrane części
- MOJE BAMBINO SP. Z O.O.50 wspólnych postępowań · 44 wygrane części
- DRZEWIARZ-BIS" SP. Z O.O.49 wspólnych postępowań · 4 wygrane części
- TORO SP. Z O.O.44 wspólne postępowania · 3 wygrane części
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Pierwszy przetarg ustny nieograniczony na dzierżawę gruntów rolnych o łącznej powierzchni 15,9617 ha położonych w obrębie Karolewo, gmina Kętrzyn.polskaZobacz, z kim konkurował | Część 2 | POWIATOWE CENTRUM EDUKACYJNE W KĘTRZYNIE |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE 'BMS' SP.J. Z. BIELECKI w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE 'BMS' SP.J. Z. BIELECKI wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 597
- Postępowania
- 190
- Wygrane
- 31.8%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Adm 14/2026 Dostawa i montaż wyposażenia meblowego w pomieszczeniach w budynku przeznaczonym na Oddziały Pobytu Dziennego dla Dorosłych oraz Dzieci i Młodzieży – znak sprawy Adm 14/2026PomorskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE 'BMS' SP.J. Z. BIELECKI znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE 'BMS' SP.J. Z. BIELECKI
Ile przetargów wygrał PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE 'BMS' SP.J. Z. BIELECKI?
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE 'BMS' SP.J. Z. BIELECKI wygrał 288 części w 597 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 30,8 mln zł. Oferty firmy wybrało 157 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 31.8%.
Jakie są opinie o PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE 'BMS' SP.J. Z. BIELECKI?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 15 stycznia 2025 do 5 września 2026 firma złożyła oferty w 597 postępowaniach i wygrała 190. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE 'BMS' SP.J. Z. BIELECKI?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE 'BMS' SP.J. Z. BIELECKI to 1,11 mln zł – kontrakt udzielony przez Gmina Paczków.
W jakich branżach PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE 'BMS' SP.J. Z. BIELECKI wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE 'BMS' SP.J. Z. BIELECKI wygrywa w branżach: Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące, Maszyny przemysłowe, Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenie, , . To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.

