SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA „BIECZYNEK”
Biecz, małopolskie · NIP 738-215-53-59
Od 1 grudnia 2025 do 31 grudnia 2025 SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA „BIECZYNEK” złożył oferty w 2 postępowaniach i wygrywał przetargi u 2 zamawiających, łącznie za 297 561 zł. Najwięcej wygrywa w kategorii Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego.
Dane od 1 stycznia 2025, odświeżane co tydzień
Postępowania
2
z ofertą firmy
Złożone oferty
2
osobno na każdą część
Wygrane części
2
w 2 postępowaniach
Skuteczność
100%
wygrane postępowania do wszystkich
Wartość wygranych
297 561 zł
średnio 148 780 zł na część
Zamawiający
2
z co najmniej jedną wygraną
Jak często SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA „BIECZYNEK” bierze udział w przetargach
Złożone oferty i wygrane części w ostatnich 12 miesiącach
W jakich branżach specjalizuje się SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA „BIECZYNEK”
Udział działów CPV wśród kodów wygranych części
Kto wygrywa przetargi w kategorii Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego
Wykonawcy z najwyższą wartością wygranych w ciągu 24 miesięcy
- 1META SP. Z O.O.399,19 mln zł
Którzy zamawiający wybierają oferty SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA „BIECZYNEK”
Zamawiający, u których firma wygrała najwięcej części
| Zamawiający | Wygrane części | Oferty wygrane | Wartość |
|---|---|---|---|
| 1 | 100% | 22 zł | |
Ostatnio wygrane przetargi SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA „BIECZYNEK”
Najnowsze rozstrzygnięcia na korzyść firmy
W jakich przetargach startował SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA „BIECZYNEK”
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Sprzątanie chodników, placów, jezdni, na terenie miasta Biecz, przystanków komunikacyjnych oraz gniazd na segregowane odpady komunalne na terenie gminy Biecz w 2026 roku.OpolskieZobacz, z kim konkurował | — | Gmina Biecz | Wygrana1/1 |
Najczęściej zadawane pytania o SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA „BIECZYNEK”
Ile przetargów wygrał SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA „BIECZYNEK”?
Od 1 grudnia 2025 do 31 grudnia 2025 SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA „BIECZYNEK” złożył oferty w 2 postępowaniach i wygrał 2 z nich (100%). Łącznie to 2 wygrane części o wartości 297 561 zł.
Jaki jest NIP firmy SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA „BIECZYNEK”?
NIP firmy SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA „BIECZYNEK” to 738-215-53-59. Siedziba firmy: Biecz.
U jakich zamawiających SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA „BIECZYNEK” wygrywa przetargi?
Najwięcej części SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA „BIECZYNEK” wygrał u zamawiających: Fundacja Na Rzecz Wspierania Osób Niepełnosprawnych "Wyjdź Z Domu", Gmina Biecz.
W jakich branżach SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA „BIECZYNEK” bierze udział w przetargach?
Najwięcej wygranych części SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA „BIECZYNEK” ma w kategoriach: Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego, Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne.