SOFTHARD SPÓŁKĄ AKCYJNĄ
Płock, mazowieckie · NIP 774-281-79-35 · KRS 0000217562 · PKD 62.01.Z · Działalność związana z oprogramowaniem
Od 17 lutego 2025 do 17 października 2026 SOFTHARD SPÓŁKĄ AKCYJNĄ złożył oferty w 32 postępowaniach i wygrywał przetargi u 27 zamawiających, łącznie za 13,04 mln zł. Najwięcej wygrywa w kategorii Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia.
Dane od 1 stycznia 2025, odświeżane co tydzień
Postępowania
32
z ofertą firmy
Złożone oferty
32
osobno na każdą część
Wygrane części
29
w 29 postępowaniach
Skuteczność
90,6%
wygrane postępowania do wszystkich
Wartość wygranych
13,04 mln zł
średnio 449 811 zł na część
Zamawiający
27
z co najmniej jedną wygraną
Jak często SOFTHARD SPÓŁKĄ AKCYJNĄ bierze udział w przetargach
Złożone oferty i wygrane części w ostatnich 12 miesiącach
W jakich branżach specjalizuje się SOFTHARD SPÓŁKĄ AKCYJNĄ
Udział działów CPV wśród kodów wygranych części
Z kim konkuruje SOFTHARD SPÓŁKĄ AKCYJNĄ w przetargach
Firmy, które najczęściej składały oferty w tych samych postępowaniach
| Konkurent | Wspólne postępowania | Wygrane części: SOFTHARD SPÓŁKĄ AKCYJNĄ do konkurenta |
|---|---|---|
| UNISOFT SP. Z O.O.Gdynia | 3 | 1 : 1 |
Którzy zamawiający wybierają oferty SOFTHARD SPÓŁKĄ AKCYJNĄ
Zamawiający, u których firma wygrała najwięcej części
| Zamawiający | Wygrane części | Oferty wygrane | Wartość |
|---|---|---|---|
MZ MIEJSKI ZARZĄD BUDYNKÓW MIESZKALNYCH ZAKŁAD BUDŻETOWYśląskie | 2 | 100% | 470 000 zł |
Przychody i zysk SOFTHARD SPÓŁKĄ AKCYJNĄ
Według sprawozdań finansowych złożonych w KRS
+14% przychodów rok do roku
| Przychody | Zysk netto | |
|---|---|---|
| 2025 | 25,94 mln zł | 3,17 mln zł |
| 2024 | 22,79 mln zł | 3,68 mln zł |
| 2023 | 21,36 mln zł | 4,06 mln zł |
- EBITDA
Ostatnio wygrane przetargi SOFTHARD SPÓŁKĄ AKCYJNĄ
Najnowsze rozstrzygnięcia na korzyść firmy
| Przetarg i zamawiający | Części | Wartość wygranej | Rozstrzygnięcie |
|---|---|---|---|
| Opieka serwisowa i zlecenia modyfikacji Systemu Papirus SQL.Mazowiecki Urząd Wojewódzki W Warszawie · mazowieckie | 1 | 481 914 zł | 17.10.2026 |
| Usługa wdrożenia wraz z zapewnieniem niezbędnych licencji Zintegrowanego Systemu Informatycznego obsługującego procesy kadrowo-płacowe, księgowe oraz finansowe wraz z portalem pracownikaCentrum Obsługi Projektów Europejskich Mswia · mazowieckie | 1 | 283 638 zł | 29.07.2026 |
W jakich przetargach startował SOFTHARD SPÓŁKĄ AKCYJNĄ
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
| Przedmiot zamówienia | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Opieka serwisowa i zlecenia modyfikacji Systemu Papirus SQL.MazowieckieZobacz, z kim konkurował | Mazowiecki Urząd Wojewódzki W Warszawie | Wygrana1/1 |
Najczęściej zadawane pytania o SOFTHARD SPÓŁKĄ AKCYJNĄ
Ile przetargów wygrał SOFTHARD SPÓŁKĄ AKCYJNĄ?
Od 17 lutego 2025 do 17 października 2026 SOFTHARD SPÓŁKĄ AKCYJNĄ złożył oferty w 32 postępowaniach i wygrał 29 z nich (90,6%). Łącznie to 29 wygranych części o wartości 13,04 mln zł.
Jaki jest NIP firmy SOFTHARD SPÓŁKĄ AKCYJNĄ?
NIP firmy SOFTHARD SPÓŁKĄ AKCYJNĄ to 774-281-79-35. Numer w KRS: 0000217562. REGON: 611420189. Siedziba firmy: Płock.
Jaka była wartość przychodów firmy SOFTHARD SPÓŁKĄ AKCYJNĄ w 2025 roku?
Według sprawozdania finansowego za 2025 rok przychody SOFTHARD SPÓŁKĄ AKCYJNĄ wyniosły 25,94 mln zł. To o 14% więcej niż rok wcześniej.
Ile wyniósł zysk firmy SOFTHARD SPÓŁKĄ AKCYJNĄ w 2025 roku?
Zysk netto SOFTHARD SPÓŁKĄ AKCYJNĄ za 2025 rok wyniósł 3,17 mln zł.
U jakich zamawiających SOFTHARD SPÓŁKĄ AKCYJNĄ wygrywa przetargi?
Najwięcej części SOFTHARD SPÓŁKĄ AKCYJNĄ wygrał u zamawiających: MIEJSKI ZARZĄD BUDYNKÓW MIESZKALNYCH ZAKŁAD BUDŻETOWY, Zakład Gospodarowania Nieruchomościami W Dzielnicy Bielany M.St. Warszawy, Chojnowski Zakład Gospodarki Komunalnej I Mieszkaniowej, Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych, Mazowiecki Urząd Wojewódzki W Warszawie, .

