SAIO S.A.
Katowice · NIP 634-301-52-28
Główna działalność przetargowa: Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
Dane od 12 grudnia 2025 do 1 stycznia 2026
- Postępowania
- 2
- Wygrane postępowania
- 1
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa SAIO S.A. i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Prevac Sp. Z O.O.
- Najaktywniejszy region
- Śląskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 27 060 złPrevac Sp. Z O.O.
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
![]() | 1 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co SAIO S.A..
- WEB24.COM.PL SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- BEYOND INFINITY CONSULTING SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- SOFTWAREHUT SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
- ile firm złożyło oferty w każdym postępowaniu
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE NR 15/DOT-04/2025ŚląskieZobacz, z kim konkurował | Zakup wirtualnego robota do automatyzacji procesu. | Prevac Sp. Z O.O. | 1 stycznia 2026 |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z SAIO S.A. w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często SAIO S.A. wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 2
- Postępowania
- 1
- Wygrane
- 50%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE NR 15/DOT-04/2025ŚląskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy SAIO S.A. znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu