REMIX OŚRODEK SZKOLENIA OPERATORÓW RADOSŁAW JANIKOWSKI
Cieśle · NIP 656-203-07-42
Główna działalność przetargowa: Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Dane od 4 lutego 2025 do 30 marca 2026
- Postępowania
- 6
- Wygrane postępowania
- 4
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa REMIX OŚRODEK SZKOLENIA OPERATORÓW RADOSŁAW JANIKOWSKI i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Powiat Wadowicki
- Najaktywniejszy region
- Łódzkie
- Największa z ostatnich wygranych
- 51 273 złProject Hub Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co REMIX OŚRODEK SZKOLENIA OPERATORÓW RADOSŁAW JANIKOWSKI.
- OŚRODEK SZKOLENIA KONSULTACJI I DORADZTWA OCHRONY PRACY MARIUSZ KRZYŻAŃSKI3 wspólne postępowania · 6 wygranych części
- CENTRUM SZKOLENIOWE OMEGA ŁUKASZ DYBAŁA3 wspólne postępowania · 3 wygrane części
- STREFA ROZWOJU DANUTA RYNKIEWICZ2 wspólne postępowania · 2 wygrane części
- WIEDZA UMIEJĘTNOŚĆ ROZWÓJ SP. Z O.O., UL. CIESZYŃSKA 3A, 43-430 SKOCZÓW2 wspólne postępowania · 2 wygrane części
- OŚRODEK SZKOLENIOWO - USŁUGOWY OPERATOR TOMASZ PIETRAS2 wspólne postępowania · 1 wygrana część
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Organizacja i przeprowadzenie kursów zawodowych dla uczniów/uczennic w ramach projektu pn. „Wadowickie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego III”MałopolskieZobacz, z kim konkurował | Część 5 | Powiat Wadowicki |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z REMIX OŚRODEK SZKOLENIA OPERATORÓW RADOSŁAW JANIKOWSKI w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często REMIX OŚRODEK SZKOLENIA OPERATORÓW RADOSŁAW JANIKOWSKI wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 6
- Postępowania
- 4
- Wygrane
- 66.7%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe nr 8/2026/ZSCKRŚwiętokrzyskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy REMIX OŚRODEK SZKOLENIA OPERATORÓW RADOSŁAW JANIKOWSKI znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o REMIX OŚRODEK SZKOLENIA OPERATORÓW RADOSŁAW JANIKOWSKI
Ile przetargów wygrał REMIX OŚRODEK SZKOLENIA OPERATORÓW RADOSŁAW JANIKOWSKI?
REMIX OŚRODEK SZKOLENIA OPERATORÓW RADOSŁAW JANIKOWSKI wygrał 4 części w 6 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 134 479 zł. Oferty firmy wybrało 4 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 66.7%.
Jakie są opinie o REMIX OŚRODEK SZKOLENIA OPERATORÓW RADOSŁAW JANIKOWSKI?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 4 lutego 2025 do 30 marca 2026 firma złożyła oferty w 6 postępowaniach i wygrała 4. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt REMIX OŚRODEK SZKOLENIA OPERATORÓW RADOSŁAW JANIKOWSKI?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień REMIX OŚRODEK SZKOLENIA OPERATORÓW RADOSŁAW JANIKOWSKI to 51 273 zł – kontrakt udzielony przez Project Hub Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością.
W jakich branżach REMIX OŚRODEK SZKOLENIA OPERATORÓW RADOSŁAW JANIKOWSKI wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień REMIX OŚRODEK SZKOLENIA OPERATORÓW RADOSŁAW JANIKOWSKI wygrywa w branżach: Usługi edukacyjne i szkoleniowe. To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.
Dla jakich zamawiających pracuje REMIX OŚRODEK SZKOLENIA OPERATORÓW RADOSŁAW JANIKOWSKI?
Wśród instytucji, które najczęściej wybierają oferty REMIX OŚRODEK SZKOLENIA OPERATORÓW RADOSŁAW JANIKOWSKI, znajdują się m.in. Powiat Wadowicki, , , . Zobacz ich profile, aby sprawdzić, kto jeszcze rywalizuje o te zamówienia.