2/2024
Przetarg: Zorganizowanie i przeprowadzenie szkoleń/kursów w ramach projektu „Kształcenie zawodowe na najwyższym poziomie-wsparcie uczniów i nauczycieli w powiecie radomszczańskim” nr FELD.08.08-IZ.00-0069/23.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- 2/2024
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 5 grudnia 2024, 08:00
- Data publikacji
- 27 listopada 2024
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie łódzkim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

1403725 Zakup materiałów budowlanych dla potrzeb KWP w Łodzi i jednostek jej podległych.


1406000 Zakup materiałów budowlanych dla potrzeb KWP w Łodzi i jednostek jej podległych.


Zakup tablic narzędziowych oraz haczyków


IK1259819 Dostawa materiałów elektrycznych dla KWP w Łodzi




