PORTOBELLO KATARZYNA HEINKE JĘDRZEJ WABIŃSKI S.J.
Wrocław · NIP 899-263-36-80
Główna działalność przetargowa: Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego · Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne · Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące
Dane od 3 marca 2025 do 21 lipca 2026
- Postępowania
- 24
- Wygrane postępowania
- 5
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa PORTOBELLO KATARZYNA HEINKE JĘDRZEJ WABIŃSKI S.J. i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Dolnośląskie Centrum Kształcenia Ustawicznego I Językowego Kadr W Legnicy
- Najaktywniejszy region
- Dolnośląskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 89 242 złGminawalbrzych
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Dolnośląskie Centrum Kształcenia Ustawicznego I Językowego Kadr W Legnicy | 2 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co PORTOBELLO KATARZYNA HEINKE JĘDRZEJ WABIŃSKI S.J..
- SAMBOR LUXURY MOMENTS BARTŁOMIEJ SAMBOR6 wspólnych postępowań · 2 wygrane części
- DIAPOL CATERING DOROTA SZAOR6 wspólnych postępowań · 1 wygrana część
- PREEMIER SP. Z O.O.6 wspólnych postępowań · 0 wygranych części
- NUTRI CATERING SP. Z O.O. SP. K3 wspólne postępowania · 2 wygrane części
- SEBASTIAN LAU VIRTUAL PARTNER3 wspólne postępowania · 1 wygrana część
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe nr /0323/1.1/1.2/1.3/1.4/1.6/2.1/2.2/3.1/KP - sukcesywna realizacja usługi cateringowej dla uczestników szkoleń kompetencyjnych na Uniwersytecie WSB Merito we WrocławiuDolnośląskieZobacz, z kim konkurował | ZO nr 02/07/2026/0323/1.1/1.2/1.3/1.4/1.6/2.1/2.2/… | Uniwersytet Wsb Merito We Wrocławiu |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z PORTOBELLO KATARZYNA HEINKE JĘDRZEJ WABIŃSKI S.J. w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często PORTOBELLO KATARZYNA HEINKE JĘDRZEJ WABIŃSKI S.J. wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 24
- Postępowania
- 5
- Wygrane
- 20.8%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Świadczenie usług cateringowych — przerw kawowych i obiadów/kolacji - na terenie Wrocławia oraz Województwa Dolnośląskiego na potrzeby Wydziału Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa DolnośląskiegoŚląskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy PORTOBELLO KATARZYNA HEINKE JĘDRZEJ WABIŃSKI S.J. znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o PORTOBELLO KATARZYNA HEINKE JĘDRZEJ WABIŃSKI S.J.
Ile przetargów wygrał PORTOBELLO KATARZYNA HEINKE JĘDRZEJ WABIŃSKI S.J.?
PORTOBELLO KATARZYNA HEINKE JĘDRZEJ WABIŃSKI S.J. wygrał 5 części w 24 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 137 102 zł. Oferty firmy wybrało 4 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 20.8%.
Jakie są opinie o PORTOBELLO KATARZYNA HEINKE JĘDRZEJ WABIŃSKI S.J.?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 3 marca 2025 do 21 lipca 2026 firma złożyła oferty w 24 postępowaniach i wygrała 5. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt PORTOBELLO KATARZYNA HEINKE JĘDRZEJ WABIŃSKI S.J.?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień PORTOBELLO KATARZYNA HEINKE JĘDRZEJ WABIŃSKI S.J. to 89 242 zł – kontrakt udzielony przez Gminawalbrzych.
W jakich branżach PORTOBELLO KATARZYNA HEINKE JĘDRZEJ WABIŃSKI S.J. wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień PORTOBELLO KATARZYNA HEINKE JĘDRZEJ WABIŃSKI S.J. wygrywa w branżach: Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego, Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne, Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące. To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.

