POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W OSTRÓDZIE
Ostróda · NIP 741-148-64-10
Główna działalność przetargowa: Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego
Dane od 23 czerwca 2025 do 8 lipca 2026
- Postępowania
- 6
- Wygrane postępowania
- 2
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W OSTRÓDZIE i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej W Ostródzie
- Najaktywniejszy region
- Warmińsko-mazurskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 86 000 złMiejski Ośrodek Pomocy Społecznej W Ostródzie
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej W Ostródzie | 2 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W OSTRÓDZIE.
- FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "KUBA2 wspólne postępowania · 1 wygrana część
- AM CREATIVE LIFE ANNA FILIPCZYK1 wspólne postępowanie · 9 wygranych części
- RESTAURACJA ZACISZE GRAŻYNA MARZENA ALBRECHT1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- USŁUGI GASTRONOMICZNE KATERING1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA "NIE JESTEŚ SAM1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Świadczenie usługi gastronomicznej – przygotowanie posiłków dla uczestników Placówki Wsparcia Dziennego - Świetlica Środowiskowa „Stacyjkowo”, ul. Słowackiego 13A, 14-100 Ostróda w 2026 rokuWarmińsko-mazurskieZobacz, z kim konkurował | Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi gas… |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W OSTRÓDZIE w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W OSTRÓDZIE wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 6
- Postępowania
- 2
- Wygrane
- 33.3%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe nr 3-PD! Usługa cateringowa (na wybrane powiaty woj. warmińsko-mazurskiego)Warmińsko-mazurskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W OSTRÓDZIE znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W OSTRÓDZIE
Ile przetargów wygrał POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W OSTRÓDZIE?
POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W OSTRÓDZIE wygrał 2 części w 6 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 152 490 zł. Oferty firmy wybrało 1 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 33.3%.
Jakie są opinie o POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W OSTRÓDZIE?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 23 czerwca 2025 do 8 lipca 2026 firma złożyła oferty w 6 postępowaniach i wygrała 2. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W OSTRÓDZIE?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W OSTRÓDZIE to 86 000 zł – kontrakt udzielony przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej W Ostródzie.
W jakich branżach POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W OSTRÓDZIE wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W OSTRÓDZIE wygrywa w branżach: Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego. To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.