PIKOBELO ŁUKASZ PYTEL
Główna działalność przetargowa: Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego
Dane od 19 grudnia 2025 do 24 czerwca 2026
- Postępowania
- 3
- Wygrane postępowania
- 1
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa PIKOBELO ŁUKASZ PYTEL i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Zielony Pierścień Tarnowa
- Najaktywniejszy region
- Małopolskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 43 złZielony Pierścień Tarnowa
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Zielony Pierścień Tarnowa | 1 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co PIKOBELO ŁUKASZ PYTEL.
- MACIEJ JEWUŁA, MISTERIUM,1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- PIEKARNIA ZIARNO JAN WINIARSKI SP. J.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- CATERING MAGNIFIQUE SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
- ile firm złożyło oferty w każdym postępowaniu
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe nr 26M06ZPT.2 - Świadczenie usług cateringowych – przygotowanie oraz dostarczanie wyżywienia dla 20 podopiecznych Placówki Wsparcia Dziennego Zielony Pierścień Tarnowa funkcjonującego w ramach projektu FEMP.06.21-IP.01-1254/24.MałopolskieZobacz, z kim konkurował | Świadczenie usług cateringowych | Zielony Pierścień Tarnowa |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z PIKOBELO ŁUKASZ PYTEL w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często PIKOBELO ŁUKASZ PYTEL wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 3
- Postępowania
- 1
- Wygrane
- 33.3%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe nr 26M06ZPT.2 - Świadczenie usług cateringowych – przygotowanie oraz dostarczanie wyżywienia dla 20 podopiecznych Placówki Wsparcia Dziennego Zielony Pierścień Tarnowa funkcjonującego w ramach projektu FEMP.06.21-IP.01-1254/24.MałopolskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy PIKOBELO ŁUKASZ PYTEL znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu