PETRODOM PALIWA DOMAŃSKI SP.K.
Biała Podlaska · NIP 522-301-14-28
Główna działalność przetargowa: Produkty naftowe, paliwo, energia elektryczna i inne źródła energii · Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenie · Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)
Dane od 2 stycznia 2025 do 4 września 2026
- Postępowania
- 165
- Wygrane postępowania
- 78
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa PETRODOM PALIWA DOMAŃSKI SP.K. i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Podlaski Urząd Wojewódzki W Białymstoku
- Najaktywniejszy region
- Podlaskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 56,17 mln złMpo-Krakow
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
![]() | 5 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co PETRODOM PALIWA DOMAŃSKI SP.K..
- PETROJET SP. Z O.O.51 wspólnych postępowań · 26 wygranych części
- ARAN" SP. Z O.O. W WYSZKOWIE SP.K.32 wspólne postępowania · 19 wygranych części
- PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO - HANDLOWO - USŁUGOWE "OPAL" IRENA PUŁAWSKA, ROMAN PUŁAWSKI SP.J.16 wspólnych postępowań · 11 wygranych części
- SZIP TRADE GRZEGORZ PRZEWARSKI14 wspólnych postępowań · 7 wygranych części
- ORLEN PALIWA SP. Z O.O.11 wspólnych postępowań · 1 wygrana część
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Dostawa oleju opałowego do kotłowni olejowej Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa w Leśnej Podlaskiej w sezonie grzewczym 2026/2027LubelskieZobacz, z kim konkurował | — | Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego Im. Wincentego Witosa W Leśnej Podl… |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z PETRODOM PALIWA DOMAŃSKI SP.K. w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często PETRODOM PALIWA DOMAŃSKI SP.K. wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 165
- Postępowania
- 78
- Wygrane
- 47.3%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE na zadanie pn. "Zakup i dostawa oleju opałowego na cele grzewcze „EKOTERM PLUS” do Gminnego Ośrodka Kultury w Zalesiu w sezonie grzewczym 2026/2027"WielkopolskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy PETRODOM PALIWA DOMAŃSKI SP.K. znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu