OŚRODEK WCZASOWO- REKREACYJNY JAZ
Główna działalność przetargowa: Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego
Dane od 1 maja 2025 do 1 maja 2025
- Postępowania
- 1
- Wygrane postępowania
- 1
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa OŚRODEK WCZASOWO- REKREACYJNY JAZ i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Konfederacja Związków Zawodowych Górnictwa W Polsce
- Najaktywniejszy region
- Śląskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 90 480 złKonfederacja Związków Zawodowych Górnictwa W Polsce
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Konfederacja Związków Zawodowych Górnictwa W Polsce | 1 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co OŚRODEK WCZASOWO- REKREACYJNY JAZ.
- SPÓŁDZIELNIA TURYSTYCZNO- HANDLOWA ,, PILSKO1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
- ile firm złożyło oferty w każdym postępowaniu
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- kto wygrał każdą część i za jaką kwotę
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE Nr KZZG/01/2025/10.24 Świadczenie usług noclegowych, gastronomicznych oraz usług polegających na wynajmie sali szkoleniowychŚląskieZobacz, z kim konkurował | . | Konfederacja Związków Zawodowych Górnictwa W Polsce |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z OŚRODEK WCZASOWO- REKREACYJNY JAZ w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często OŚRODEK WCZASOWO- REKREACYJNY JAZ wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 1
- Postępowania
- 1
- Wygrane
- 100%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE Nr KZZG/01/2025/10.24 Świadczenie usług noclegowych, gastronomicznych oraz usług polegających na wynajmie sali szkoleniowychŚląskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy OŚRODEK WCZASOWO- REKREACYJNY JAZ znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu